Wpis z mikrobloga

Przy okazji ostaniej #afera i w związku z #pieklomezczyzn dużo się mówi o tym jak mężczyźni pozostają w cieniu kobiet wykonując tę samą pracę. Weźmy na przykład użytkownika @xandra który wg opisu działa w duecie XRM z kolegą.

Opis:
Fanka el-rocka i każdej dobrej muzy, starych komputerów i gier, dobrych książek i filmów SF. Zajmuje się grafiką. Współtworzę duet .xrm https://xrmmusic.bandcamp.com/""

Na Reverb użytkownik napisał:
Witajcie. Jak może zauważyliście użyłam nazwy ".xrm" ponieważ teraz występujemy w duecie z jednym znajomym . To właśnie efekt współpracy, tak więc robi się z tego poważna sprawa (z pisania muzyki oczywiście)

No ale kolega najwidoczniej hoduje żubry na Podlasiu, bo nigdzie nie ma o nim wzmianki. Xrm wystawił mod na compo (zdalnie), a nawet załapał się na zrobienie muzyki do dema Wilcza Buda, ale wciąż nie wiadomo kim jest kolega, i jaki ma udział w "komponowaniu". Zupełnie jakby nie istniał, i chyba to jest prawdziwy trop, bo teraz będzie bardzo dziwna #teoriespiskowe

Znacie to uczucie, kiedy jesteście na #tinder i piszecie z "dziewczyną", ale po jakims czasie stwierdzacie że albo dziewczyna jest #!$%@?, albo ktos was wkręca, i chłop się za babe przebrał?
Ponieważ zacząłem się interesować #retrogaming #retrocomputing #amiga #c64 to nie dało się zauważyć wpisów tego użytkownika. Avatar, różowy pasek, "dziewczyna" zna się na amigach. No normalnie ideał. Tylko że jej wpisy poza tymi tagami to niezły #rakcontent
Czytając wpisy tego użytkownika, miałem właśnie taki uczuć, że albo dziewczyna ma jakiś problem ze swoją kobiecością, wrażliwością, albo jest to jakis typ pokroju Rafalala lub Margot. Nawet wpisy #bekaztwitterowychjulek są inne niż jej wpisy.
Co ja się tam znam na kobietach - dwukrotnie żonaty, wychowujący nastoletnią córkę, ale polecam sobie przejrzec jej profil. Nie ma tam niczego wrażliwego i kobiecego jak w wypowiedziach Margota, jakby bot pozamieniał końcówki nażeńskie.

No więc teroria jest taka, że @Xandra ma bekę ze spermiarzy, którzy ze względu na jej avatar i różowy pasek dają plusy za jej twórczość i wpisy. Powiecie że niemożliwe? Przecież to internet, i nikt czegoś takiego by nie zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No bo przecież od razu ludzie powiedzą że byli z nią na #wykopiwo, że kolesie od Wilczej Budy dostali pewnie osobiście od uroczej dziewczyny muzykę do dema gry.
Ostatnio pojawia się wiele znalezisk o tym że wystarczy założyć profil fikcyjnej dziewczyny, i spermiarze nawet przelewają kasę. Beka z takich ludzi, ale zastanówcie się, czy jesteście obiektywni ludzie z tagów #amiga #muzykaelektroniczna
Xandra bardzo specificznie podchodzi do komplementow. Zbiera je, napisze dziękuje. Jeżeli dalibyście te same komplementy muzykowi płci męskiej to ok, ale teraz zamknijcie oczy, i wyobraźcie sobie że robi to jakiś koleś. Czy ocena byłaby taka sama?

I od razu chiałbym powstrzymać białorycerzy, którzy poczną mieczy dobywać aby bronić tweetererowej Julki (chociaż tutaj chyba bardziej pasowałby Oskarek):
- Czytaliście jej wpisy #!$%@?? Zapraszam do jej wypowiedzi z tego znaleziska.
Albo takie kwiatki:

W siedzibie częstochowskich biskupów ktoś wybił okno. Kuria wzywa: Brońcie duchownych!

A co, Jezusek i Matka Boska już nie wystarczą? xDDD Za mało widocznie rozmawiacie z obrazkiem i figurką przybitą do kawałka drzewa ¯_(ツ)_/¯ Nie żebym popierała takie akty wandalizmu.


Ogólnie, to sam mam nie "po drodze" z katolicyzmem i jakąkolwiek wiarą, ale taki komentarz uważam za prostacki i na poziomie narodowców obśmiewających facetów trzymających się za ręce.

Pod tym samym wpisem jest jego następny komentarz:

W tekście jest, że zabezpieczono monitoring. Ale marne szanse, w masce i kapturze to raczej ciężko będzie.

Chyba Julka czy tam Oskarek się radykalizował i #!$%@?ł tej wrednej szybie XD

Zresztą, najlepiej białorycerzom i spermiarzom "ją" wielbiącą odpowiedziała sama zainteresowana:

Niedługo na YouTube tutorial, jak się wysikać, 4gN4x pokaże wam jak znaleźć penisa przy użyciu czego? SZKŁA POWIĘKSZAJĄCEGO, nie wstydźcie się to nic wielkiego nomen omen xDDD

iks de

Kończąc ten wpis, chciałbym zadać Xandrze tylko jedno jedyne pytanie
- Potrzebujesz coś z Avonu?
B.....k - Przy okazji ostaniej #afera i w związku z #pieklomezczyzn dużo się mówi o t...

źródło: comment_1615952434YoVORFLRQkBENCx70Ad8fJ.jpg

Pobierz
  • 55
@Banacek: W zasadzie równie dobrze mogę być ruskim szpiegiem, agentką mosadu, czarownicą, albo nawet kosmitą.

Zniewolimy was ZIEMIANIE!

A tak serio xDDD Widać komuś brakuje atencji, straszny cringe. Swoją drogą polecam filmy MsMadLemon, która również uwielbia retrosprzęty, zna się na muzyce i jeszcze ogarnia całkiem nieźle elektronikę ¯\_(ツ)_/¯

Co do kolegi, może go sobie wymyśliłam? Jak w serialu Detektyw Remington Steele? Nie pomyślałeś o tym? xD
xandra - @Banacek: W zasadzie równie dobrze mogę być ruskim szpiegiem, agentką mosadu...
@Banacek: Xantia mnie zablokowała jak jej napisałem że jak wyprowadzi sie od babci, to jej nie będzie truła ze jest niewierzącą xD ona ma cos z głową na punkcie jej braku wiary. Wpisy w wielki piątek "aa paczcie p0laczki kat0le jak #!$%@? mienso" albo w sierpniu się odpala i pisze zawsze "reeee #!$%@? pielgrzymki, glupie ludzie ciemny lud reee" xD ja tam lubię poczytac te jej wysrywy, trosze zaluje ze juz
@Banacek: Ciekawe co ja ci zrobiłam, że mnie tak nienawidzisz i dodatkowo obrażasz? W sumie wali mnie co sobie takie dzbany, jak ty o mnie myślą, nie takie teorie słyszałam i mam to w dupie ¯\_(ツ)_/¯
@KatpissNeverclean: Hahaha, nie wiadomo czym można tu już podpaść. Piszesz o babskich sprawach - spadaj julka, wrzucisz swoją fotkę, uuu atencjuszka, nie piszesz o tuszach do rzęs, kremach, farbach do włosów i bieliźnie czy rękawiczkach - jesteś facetem! xDDD Naprawdę trzeba pomocy innych różowych w zakupie głupich rękawiczek, logika tego typa powala xD

@Banacek: To się robi naprawdę zabawne xD Ponieważ brniesz w swoje urojenia coraz głębiej. Moja Amiga była
@xandra: Kompletnie nie czaje takich postów, u "normalnego" człowieka zostają co najwyżej w głowie a piszą je jedynie kompletni desperaci, kryptopsychofani. Musi być pewny, że jesteś kobietą bo chce sobie zwalić a nie chce by się później okazało, że walił do faceta ¯\_(ツ)_/¯
Taki odraz jego XD:
"No kim ona może być? Nie daje mi to spokoju. Zaraz mi #!$%@? jak się nie dowiem. No nie wytrzymie, muszę coś napisać, może
R.....S - @xandra: Kompletnie nie czaje takich postów, u "normalnego" człowieka zosta...

źródło: comment_1616013012szbNQWPisRs0F5mEKLVkA5.jpg

Pobierz
@RETROWIRUS: Akurat to kim jestem łatwo ustalić ;)

@Banacek: Widzisz Tomuś (tak, ja też umiem w internety), mimo, że użyłeś tak wielu tagów, w tym kilku naprawdę popularnych to osiągnąłeś dokładnie nic, poza tym, że się skompromitowałeś.

Nie chce mi się nawet wnikać w absolutny brak logiki (znam się na kobietach, miałem dwie żony xDDD). Dostałeś kosza od MS Studio? No trudno. Ale takie zagrywki dyskwalifikują cię przy jakiejkolwiek współpracy,
@xandra: Najwidoczniej nie wrogom XD A fanom, przyjaciołom sceny i kumatym samo to może wpaść nawet, takie pojęcie zdobywa się z wiatrem a nie hejterskim stalkingiem napędzanym bólem dupy doprowadzającym do wzwodu bez szczęśliwego finału za którym goni
( )
@RETROWIRUS: Aż się boję ci odpisywać, bo znowu się urazisz i będę się o ciebie martwił ( )
Ten fragment

Musi być pewny, że jesteś kobietą bo chce sobie zwalić a nie chce by się później okazało, że walił do faceta ¯_(ツ)

To akurat mogłeś sobie darować, ale Pan Półkownik to jednak od razu widać że fachowiec jest.

@xandra: jprdl.... Tomuś. Serio? Chyba będę zwijał konto, bo