Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirabelki, powiedzcie mi czy jest możliwość stworzenia związek z osobą, która Wam się nie podoba fizycznie, ale za to mamy wiele wspólnych pasji, podobne spojrzenie na świat? No i drugie pytanie, ja mam 23 lata on 30, czy to nie jest zbyt duża przepaść?

#zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6050cd556b7ccc000b8adcd9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 9
  • Odpowiedz
Hej Mirabelki, powiedzcie mi czy jest możliwość stworzenia związek z osobą, która Wam się nie podoba fizycznie


Dać się da, ale jeśli ktoś kompletnie się nie podoba i po poznaniu nadal nie wyobrażasz sobie bliskości z tą osobą, to to chyba wiadomo jak to się skończy.

Można nadrabiać wspólnymi zainteresowaniami, podobnym spojrzeniem na świat, ale nie da się żyć z zamkniętymi oczami.
  • Odpowiedz
OP: @blond_lok: chodzi o to, że znamy się jakieś 7 miesiące, 5 miesiące temu zostawiłam chłopaka po 4 latach. Ogólnie mieliśmy inne plany na przyszłość odnośnie dzieci, etc., ale wiem jak zostanie to odebrane, mój ex to jeden z najprzystojniejszych gości jakich w życiu poznałam, obecny z którym mogłabym wejść w związek jest kompletnym przeciwieństwem. Dosyć duża nadwaga - to jest pierwsza rzecz która mi przeszkadza i jeszcze kilka mniejszych,
  • Odpowiedz
Natomiast fizycznie nie pociąga mnie totalnie.


Nie napiszę Ci nic innego, jesli ktoś fizycznie kompletnie Ci nie odpowiada, to i Ty się będziesz meczyć i on. Tu nie ma się nad czym zastanawiać. Co innego gdyby np. tylko nadwaga była problemem, to można zachęcić do schudnięcia i jesli chciałaby tez sam, to jasne, czemu nie, ale Ty napisałaś, że są jeszcze inne rzeczy. Poza tym wskazujesz, że jego charakter też Ci nie
  • Odpowiedz