Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki

Czy jest z nami building surveyor? Potrzebuje damage report. Zainstaliwalem sobie drzwi/okno suwane na ogród, ale pojawił się przeciek. Chcę wziąć firmę instalacyjna do sądu i potrzebuje taki damage report. Worcester I okolice.

#uk #budownictwo
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Budo:
Firma się wydawała rozsądna... Zrobili okno, zauważyłem 3 przecieki. W rogach i po środku obok podkładki. Tłumaczą się, że moje patio jest za wysoko w stosunku do damp course (nie wiem jak to na pl tłumaczyć). Okno/drzwi jest posadowione na damp course. Ale Sami sobie wybrali taką wysokość posadowienia, musieli rozwalić ścianę pod istniejącym małym oknem. Mogli dać jakiegoś chudziaka, jak im to przeszkadzało. Nie wiem, no tłumaczą się idiotycznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Covid2020: mają fensa. Na razie rozmawiam z citizen advice. Zobaczę co u nich są się wskórać. Zgłoszonko do Fensy też planuję. A następne jest moje ubezpieczenie obejmujące prawnika. Tylko właśnie przy tym kroku potrzebuje opinii.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Budo: tak im powiedziałem i dalej brną w swoje.
Na szczęście jeszcze im nie zapłaciłem pełnej kwoty. To tuż mam pewien środek nacisku. Z drugiej strony straszą mnie windykacją xd