Wpis z mikrobloga

@marek-wozniak-750: No tak ale nie czaje po co. Chodzisz z lejkiem by uzupełniać atomizer? Czy ki #!$%@?. Jedyne zastosowanie jakie widze to wlewanie shoota do premixa ale to wysączy ściągnąć nożem i wlać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SSKW: potwierdzam, próbowałem. Do tego blokuje go dosłownie jedna maleńka pieprzona bańka powietrza i trzeba ten lejek (trzecią ręką) trzymać lekko w powietrzu bo nawet różnica ciśnień w zbiorniku i już nie leje. To jest autentyczne zło
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SSKW: true. Ja całość robiłem w butelkach 100ml, nawet jak mieszałem kilka litrów - niby więcej walenia się na początku ale potem znacznie mniej walenia się na koniec. No i jak się zapomni o czymś to idzie do kosza 100ml a nie np 5l
  • Odpowiedz
  • 0
@Waspin ostatnio jak zalewalem z 100 wyleciał mi korek. A że byłem w meczu w cs okolo 3/4 butli wyleciało mi na mysz i podkładkę. #!$%@? #!$%@? korek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SSKW: o, ladne. Miałem tak w kurtce - myślałem że zakręciłem. Próbowałem odeprać ale do wywalenia - butla była z przodu w kieszeni na piersi. Wapowanie bywa groźne ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@Waspin najlepsza rekacja kumpli. Był to turniej więc 10 min przerwy. Ej chłopaki #!$%@? szybko przerwa idę podkładke wyprać xD
  • Odpowiedz