Wpis z mikrobloga

@DobryMaron nie, nie mam lepszego komputera od konsoli (przynajmniej patrząc na to, jak wyglądają i działają na Xbox Series S takie gry jak Watch Dogs Legion, Gears 5 czy nawet The Medium). Po prostu The Outer Worlds jest przykładem gry, która na konsoli działa i wygląda źle, na tyle źle, że nawet mój kilkuletni już komputer poradziłby sobie z nią lepiej. Liczyłem więc że ten najnowszy patch coś zmieni, a tu dupa
@BialyYork: Tak jak mówiłem - to dopiero początek. Sądzisz że do końca generacji XSS będzie w stanie utrzymywać te same wyniki co XSX? Zejdź na ziemię. Podejrzewam że gdy tylko zaczną się gry prawdziwie nextgenowe, to XSS albo poleci z rozdzialką do 600-700p, albo rozgrywka będzie się odbywać w porywach do kilkunastu fps.
@szklisty: A Ty po co się od razu uruchamiasz? XSS to bubel i taka jest prawda, wiem że Ameryki nie odkryłem, ale uświadamiam niektórych, bo najwidoczniej o tym zapominają. I żadne cuda na kiju już tej konsoli nie pomogą - skończy się jeszcze sporo przed nową generacją.