Wpis z mikrobloga

Wołam: @Dibhala @KapiBara1337 @sprawek @Caishen @Niemam0chotynaNic @krzysiek1656 @Iberia @mestat @Stettiner22 @trablach @MaxWalonkoo @m2268 @Maluszex @Nxtp @Stettiner22 @friday @AtanazyBazakbal @Stettiner22 @Porut @Bumelante @krzyu @ElPerdedor

Kontynuacja wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/56035487/wolam-dibhala-kapibara1337-sprawek-caishen-niemam0/

No i kolejna lekcja tańca, te same różowe (średnia wieku 35lat XD) i Ci sami niebiescy (tutaj jeden mirek 30, reszta pod 25), ale było 4 po 4 i wszyscy byli znacznie mniej wstydliwi i rozluźnieni. Sama lekcja naprawdę spoko, tańczyliśmy discofox, #!$%@?łem się mocno na piosenki, które albo były za szybkie albo za wolne, ale jakoś szło. I mega dziękuję ukraince i instruktorowi, którzy wyłapali to, po co tak naprawdę przyszedłem. Jak prowadzić partnerkę, jakie ruchy wykonywać (palce, nadgarski) aby to ją ustawiać pod swoje ruchy. żeby mi to pokazać zamieniliśmy się miejscami i w chwilę skumałem o co chodzi, ukrainka była wniebowzięta jak mi wychodziło a z innymi już się fajnie tańczyło, nawet otrzymywałem pochwały. Także problem był głównie we mnie i kolejna rzecz została przeze mnie zrozumiana.

#wroclaw #taniec #naukatanca #dance
  • 4
  • Odpowiedz