Wpis z mikrobloga

@algus: JA XD jak raz nie założyłem plecaka to aż brat zwrócił uwagę że jakoś dziwnie wyglądam bez niego a ja z przyzwyczajenia miałem odruch poprawiać go co jakiś czas a tam go nie ma przecież
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@algus: no bo jak wyjść z domu bez powebanka, zestawu kabli, ebooka i switcha, jakbym musiał czekać na coś, czy drona jakby coś się działo wartego nagrania xd
Nie mówiąc o portfelu, kluczach itp
  • Odpowiedz
@Impuls94: teraz jak jeżdżę do roboty autem to z plecakiem mnie nie zobaczysz, a tak to praktycznie całe życie z plecakiem () jak sobie to wspomnę to aż cieplej na serduszku się robi( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@homo_luminis: taak, ja nawet nosze tam laczki, plastry, zestaw igieł,taśm, gaz pieprzowy, szalik, czapke xD mama mi kupiła na wigilie jeszcze większy plecak bo kupiłem litrową butelkę na wodę i też ją noszę xD
  • Odpowiedz
@algus: Ojjj tak tak plecaczq +1
Miałem wcześniej torbę na ramię i plecak to jest nowa jakość życia. Komputer, narzędzia, jakieś jedzenie, hamak nawet czasem i jeszcze zakupy się zmieszczą.
  • Odpowiedz
@NDSS: ()

@decadent: Co ja noszę, jak gdzies na dłużej ide to powerbank, a w jednek z kieszonek to mam tak: plyn antybakteryjny + chusteczki z alko (jezdziłem 0.5 roku na uczelnie pkp wiec tkie pakiet podrozny), zapalniczka, troche zapałek, chusteczki, te pasy do spinania brzucha (bo nie wiem gdzie je schować), otwieracz do wina/piwa, oraz rozwalone opakowanie z paroma plastrami, długopis
  • Odpowiedz