Wpis z mikrobloga

Mirki, gdzie się teraz kupuje perfumy jak nie chce sie kupić od śniadego sprzedawcy na deptaku (wróżba gratis) a wizyty na lotniskach to znów rozrywka dla nielicznych? Allegro to też raczej oryginalnymi perfumami raczej się nie wsławiło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś to było kurła, latało się po świecie i wyłapywało dobre ceny na lotniskach a teraz co?
#perfumy
  • 6
@wujekwichura: zdecydowanie nie chcemy na Allegro podróbek i robimy wiele, aby temu zjawisku przeciwdziałać. Wyzwaniem jest skala działalności Allegro. W tym momencie wystawionych jest u nas ponad 200 milionów ofert, dlatego też w całym procesie mocno liczymy na Wasze wsparcie nas w działaniach. Mamy w tym wszyscy wspólny interes. Jeżeli jakakolwiek oferta wzbudza Twoje wątpliwości, prosimy podaj nam jej numer. Każdym zgłoszeniem zajmiemy się natychmiast.
@allegro_pl: problemem jest to, że w kategorii perfum nie można Wam kompletnie ufać. Przykład: wyszukajcie w allegro "creed aventus" - wszystkie oferty sponsorowane oraz promowane to podróbki. Wyszukajcie Chanel w Perfumy męskie - na pierwszej stronie wyników znalazłem 5 pozycji, gdzie nie jestem pewien że są podróbkami (nie brałem pod uwagę próbek). Jeśli 100 ml aventusa kosztuje 1000 zł, to raczej oczywiste jest, że te wszystkie flakony za 120 zł koło