Wpis z mikrobloga

@ediz4 bolszewiku pisowski nie ma takiej bolszewickiej cenzury pożyteczny fikolarzu Pisu

hop rób tu fikołka jak małpka:


rzeczowe osoby ci odpowiedziały, że bronisz przekrętasa który miał akt oskarżenia o współpracę z gangusami ze zorganizowanej grupy przestępczej gangstera Macieja C. ps "Prezes". - ale po dojściu Pisu do władzy, zmieniono prawo tylko po to, aby móc wycofać akt oskarżenia przeciwko Obajtkowi

broń dalej takich szemranych postaci

#bekazpisu #obajtek #bekazprawakow
  • 7
@ediz4: mnie piecze? Ja kręcę sobie bekę z takich niemoralnych propagandystów, którzy pokazują swój poziom moralny broniąc współpracownika gangsterów, realnych bandytów

łaź od znaleziska do znaleziska i broń jego każdego przekrętu, każdego szemranego interesu, na zdrowie, pokazuj swoje prawdziwe oblicze, serio, jestem za (ʘʘ)

do ciebie nawet nie dotrze to, że w samym PiSie on już jest ciężarem jak cholera, którego najchętniej by wyrzucili za burtę, tylko
@ediz4: no widzisz, tam się go serio w końcu jakoś wyprą, bo "Plan Obajtek" jest w całości spalony, a ty dalej będziesz szedł w zaparte i walczył o dobre imię
@ediz4: halo fikolarzu, ja zrobiłem wpis o tym że bronisz współpracownika bandytów, regularnych gangsterów ze zorganizowanej grupy przestępczej, a ty o tym, że tobie w ogóle nie przeszkadza że PiS szefem Orlenu zrobił tego współpracownika gangsterów. I dalej go bronisz.

ładnie to świadczy o twojej moralności
a riposty masz też na poziomie wyżyn intelektualnych
spere - @ediz4: halo fikolarzu, ja zrobiłem wpis o tym że bronisz współpracownika ban...

źródło: comment_1615836814ycVUv1ZlUOPIN9ttiAMNg9.jpg

Pobierz