Wpis z mikrobloga

Hej wykop. Po rozmowie z jednym gościem który twierdzi że samobójstwa mężczyzn to duży problem ale jest zbyt leniwą parówą żeby coś z tym zrobić proponuję akcję. Przeleję 10 groszy za każdy plus na fundację https://fundacja-fortior.org/.

Dostarcze dowód w postaci potwierdzenia przelewu w pdf.

Czas do wtorku do północy.

#glupiewykopowezabawy #pomoc #pieklomezczyzn

wołam też #przegryw bo interesują się losem mężczyzn nie to co leniwe parówy które #!$%@?ą żeby #!$%@?ć.
  • 42
@Koryntiusz: to na ilość średnio najwyżej plusowanych głosów na wykop to wyjdzie max 4200-4600 plusów x 0.1 = 460 PLN? To PiS na bombelka więcej daje.


Zamiast Twoich 10 groszy, to poproś moderatorów o edycję z linkiem do zbiórki na siepomaga.pl. Wyszloby lepiej (:
Zobaczecie odnośniki na tej stronie w wersji mobilnej z gotowca xd przekierowujące na wordpress.com/login xd Wordpress.com/abuse xd

to niech wpłaca, wszystkie te fundacje to gówno Scam. XD


@necikowsky: Gdybyś sprawdził sobie sprawozdanie finansowe fundacji zamiast punktować wykonanie strony to byś się dowiedział, że zarząd i członkowie fundacji Fortior nie przyznali sobie żadnego wynagrodzenia i premii. Dowiedziałbyś się też na jakie akcje poszły pieniądze ze zbiórek. Ale po co. Łatwiej #!$%@?ć, że
@AssRock: i tak w to nie wierzę (: taki site to w 10 minut mogę wykonać (: Wynagrodzenia sobie dawać nie muszą premii tak samo, ale pakować w ta fundacje mogą xd #!$%@? takie. Niech pokażą ludzi którym pomogli (:

Zrobią trochę bannerow i ulotek u brata xd faktura leci, byle się kręciło xd czy tam po osobach po znajomości.

To Obajtek nie robi takich wałów jak te wszystkie fundacje. (:
@Koryntiusz: tylko sama przemoc seksualna (a tym się zajmuje fundacja) to nie jest jedyny problem. Ani nawet najważniejszy. Ale plusik za inicjatywę.
PS. Masz 400zł, czy musisz iść do Bociana? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niech mi ktoś spróbuje wyjaśnić dlaczego miałbym się przejmować samobójstwami jakichś randomów? Najwyraźniej mieli do tego powód. Szanuje ich wybór. Sam też nie chciałbym żeby mnie ktoś powstrzymywał i ograniczał moje życie.
Bo wykop i jakiś random autor ci każe.


@Matpiotr: ja tylko zaplusowalem zeby ten frajer wydal dodatkowe 10 gr :) dorzucanie sie na takie organizazje to dla mnie porazka
ale zobaczymy czy koles sie wywiaze
bo juz ma 300 zl do placenia
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.