Wpis z mikrobloga

Polecam mirki norweski serial Exit. Coś jak Wilk z Wall street, tylko na norweskim podwórku. Dużo machlojek, ćpania, chlania, dupeczek... czyli kwintesencja wielkiego biznesu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodatkowo ukazane są też problemy obrzydliwe bogatych ludzi. Uzależnienie od sexu, dragów, alkoholu. Odreagowanie stresu, problemy rodzinne. Cytując opis

Serial oparty jest na prawdziwych wydarzeniach z życia bardzo bogatych norweskich inwestorów.


Dostępny jest na stronie norweskiej publicznej telewizji NRK za darmo (VPN chyba konieczny). Norweski napisy, ale z translatorem czytałem, że można pokombinować i dzięki google translator zrobić napisy angielskie lub polskie. Dawno żaden serial mnie tak nie wciągnął. Właśnie wyszedł drugi sezon. Zrealizowany w pięknych okolicach, bardzo dobrze mi znanych (Oslo). Jeśli ktoś szuka ciekawego serialu, a jednocześnie chciałby zobaczyć kawałek norweskiej metropolii, to gorąco polecam. Ja czekam na 3 sezon z niecierpliwością

#seriale #norwegia #oslo #skandynawia #film
  • 6
Tak jak jedna Pani napisała na Filmweb

jak nie działa to oczywiście VPN, a napisy odpalić norweskie -> google chrome -> tłumaczenie strony na angielski/polski i wtedy tłumaczy automatycznie napisy
Dodatkowo ukazane są też problemy obrzydliwe bogatych ludzi. Uzależnienie od sexu, dragów, alkoholu. Odreagowanie stresu, problemy rodzinne


to musi być straszne :D, dobrze ze nie mam takich problemów ;)
na pewno obejrzę w wolnej chwili