Wpis z mikrobloga

Co ludzie mają do Nexosa? Facet jest rzetelny, konkretny przy czym nie przynudza. Wszelkie nowości związane z grą sprawdzam u niego bo wiem że materiał będzie wyczerpany. Nigdy nikogo nie obraził, fanów traktuje z szacunkiem, czasem jakaś reklama wleci w filmiku ale to naturalna rzecz dzisiaj u twórców którzy z tego żyją. Filmy od wielu lat nawet jak oglądało go małe grono osób.

Czemu go hejtuja ludzie mam kilka teorii:
- gracze wowa to specyficzni gracze, każdy kto grał na blu wie o czym mówię. Hejt goni hejt
- zawiść: chłop se gra w wowa i się z tego utrzymuje, dodatkowo ma bardzo ładną dziewczynę i niektórych to boli
- jego sposób gadki: mowi w taki sposób że jak ktoś go nie zna to sprawia wrażenie zarozumialca ale to tylko na początku tak jest
- zarzucanie mu że płaci alimenty na dziecko ale kogo to tak naprawdę obchodzi?
- wygląd - no taki ładnie uczesany blondynek niektórzy też mają problem z tolerancją szczególnie boomerzy

#worldofwarcraft #nexos #polskiyoutube
korporacion - Co ludzie mają do Nexosa? Facet jest rzetelny, konkretny przy czym nie ...

źródło: comment_1615660910rTl2gz1MSWXw5g8SSEB3FT.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@korporacion:
- odgapia kontent z reddita innych youtuberow, zero pomyslu na kanal.
- o lore moze ma pojecie, o grze praktycznie zadne. Nawet przez hc go keruja
- poogladaj preacha i zobacz jak wyglada przyjazny content z pomyslem
- banda dzieci z ktora jest kojarzony nie pomaga ;)
  • Odpowiedz
Zwykły ból dupy. Męska społeczność wowa w dużej części to zwykle wali koniki które nigdy nie trzymały dziewczyny za rękę.
Kiedy nexos pukał sobie Mashe swoją drogą mega dziewczyna jak na jego wygląd, oni walili sobie gruchę do jej gówno filmików na yt.
Teraz też ma dziewczynę, to wystarczy.
  • Odpowiedz
@bbackbone: No i co? Ja nie czytam reddita czy innych #!$%@? stron, nie każdy umie angielski czy po prostu ma czas. Casuale też są potrzebni a tym bardziej ludzie tacy jak Nexos którzy tworzą "cOnTeNt" . #!$%@? też ludzie ciągną i nie mów, że nie. #!$%@? się na siłę bo nie zna się na grze XD Ja #!$%@? to już wyższy poziom #!$%@?. Za chwilę trzeba będzie robić kursy o znajomości
  • Odpowiedz
nie każdy umie angielski


@rodzynkowy_swir: 2021 mamy, moze juz czas? Skoro grasz w wowa to z google translate na drugim ekranie czy jak? Podstawy chyba znasz. Asmona nie ogladam, nie moj content. Jedyne o czym nexos ma pojecie to lore, bo z punktu widzenia gracza to jest conajwyzej slaby.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@rodzynkowy_swir: nie trzeba tryhardowac ze miec jakikolwiek pojecie I ogarniac. Problem w tym ze on sie wypowiada na tematy o ktorych nie ma pojecia Bo mu sie nawet researchu nie chce zrobic.
  • Odpowiedz
Męska społeczność wowa w dużej części to zwykle wali koniki które nigdy nie trzymały dziewczyny za rękę.

Kiedy nexos pukał sobie M


@korporacion: Polscy gracze wowa to w większości toksyczni ludzie, z bólem dupy, uważający się za najlepszych w tej grze xD
  • Odpowiedz
@korporacion: Też nie wiem, o co ludziom chodzi z Nexosem, pisząc np. "haha głupi dzieciak" albo "Nexos to debil i zjeb".
Od trzech lata oglądam jego kanał i okazyjnie streamy. Zawsze można liczyć na jego wyczerpujący komentarz odnośnie stanu gry, nowości, nowinek, zapowiedzi i trochę lore. Nigdy nie widziałem, żeby kogoś hejtował czy namawiał do jakiejś obławy na innego gracza/społeczność/youtubera.
Dla mnie - casualowego gracza - wystarcza mi, aż nadto. Hardcorowcy
  • Odpowiedz