Wpis z mikrobloga

I przy okazji hejtowane przez Was niedawno szczypczyki :) W ubranku. Dla mnie przede wszystkim jako kombinerki. Kosztowały mniej niż mniejsze z Biedronki (te z zielonymi rączkami), bo 6 zł.
Ale długie noski już się sprawdziły, bo zaginałem nimi krawędzie otworów wewnątrz puszki po kukurydzy (mała puszka bondjuel),
robiąc z tej puszki najmniejszy jak teraz mam palnik na denaturat. W waruknach kuchennych palnik daje ogień na ponad 10 minut (po 12 minucie
E.....0 - I przy okazji hejtowane przez Was niedawno szczypczyki :) W ubranku. Dla mn...

źródło: comment_1615661119G5AWzV534AEkIGfmql6JIM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ETM97200: na szmatce warto zostawić sobie cienką „linkę”, najlepiej gdy to jest jakiś szef z odzieży, by móc to komfortowo zawiązać. Ten t-shirt miał spokojnie 20 lat. Pozyskałem z niego materiał na trzy kominy pod kask na rower. Skrawków nie wyrzuciłem oczywiście, zostawiłem „na zaś” no i doczekał się jeden.

#kapitalizmniedziekuje
  • Odpowiedz
„widac jak strasznie ostry ten nożyk (badziewie, syf, weź się do roboty, babę byś jakąś zapłodnił! to byś miał lepszy), który tak przed chwilą zachwalałeś. Takie zostawia frdzle na zwyklej tekturce od zapalek”
  • Odpowiedz