Wpis z mikrobloga

@Atreyu: Słuchawki to prosta sprawa. Kupuje się takie które wytrzymają jak najdłużej. Co z tego, że kupi się w ciul dobre słuchawki skoro będą całe z plastiku i po 2 latach się złamią.
  • Odpowiedz
@Atreyu słyszałem teorie, że jeśli ma sie dobrą karte dźwiękowa, albo dobrą płytę główną, to wystarczają słuchawki za 20 zł, aby słyszeć lepiej niz na o wiele drozyszch słuchawkach, a baardzo slabej pl.glownej, lub karcie dźwiękowej - to prawda?
  • Odpowiedz
@Decode: raczej już nie ma bardzo słabych zintegrowanych dźwiękówek (jak w czasach AC'97), a każda zewnętrzna karta (poza jakimiś no-name kasztanami za dosłownie 10zł) będzie tylko lepsza

Kiepskie słuchawki na dobrym źródle dobrze nie zagrają i myślę że już lepiej by zagrały b.dobre słuchawki na przeciętnym źródle, o ile wystarczy żeby w ogóle je napędzić
  • Odpowiedz
uważam że hejt na Bose jest mocno przesadzony. Troszkę taki Apple wśród słuchawek, dla norników drogie, ekspertom wydają się tanie a i w tej cenie znaleźliby takie co grają lepiej.


@Wierzbak: IMO hejt najczęściej wynika z braku wiedzy związanej z elektroniką audio. Z tagami tutaj jest jak z grupkami na FB dla młodych programistów, którzy nigdy z niej nie wyjdą. Pokażesz słuchawki studyjne, to powiedzą, że mało basu. ¯\_(ツ)_/¯

Bose ma
  • Odpowiedz
Jak juz jestesmy w temacie, to jakie sluchawki do 400 zl do csa i muzyki? ( nie zalezy mi na bezprzewodosci maja grac czysto jazz, klasyczna i kroki przeciwnika
  • Odpowiedz
bitsy ksiajomi czy rajzer?


@Janusz_Rekina: jak piszesz mleko sojowe to beatsy
jak stać cię tylko na redmi nota to siaomi
jak jesteś pro-strimerem-gejmerem to rajzer bo ma rbg

prosta sprawa
  • Odpowiedz
@Wierzbak: czy ja wiem czy hejt, hejt na cene a nie na firme czy jakosc

no a co powiesz na to ze uzywasz ich bezprzewodowo? co powiedzmy na to ze ja uzywam jakiejs sansy z plikami flac z tidala i z monksami z aliexpress? jak sie to wszystko przemieli to wyjdzie na prawie to samo, hejtuja bo maja to samo za mniej, uznaja ze firma jest nieuczciwa bo kosi frajerow na
  • Odpowiedz
@slowrider: Ale ja od nich nigdy nie oczekiwałem niewiadomo jakiej jakości. Dla mnie miałybyć to przede wszystkim słuchawki z mikrofonem i bezprzewodowe w dobrej cenie. No i pod tym kątem sprawdziły się idealnie. Ale fakt że znam słuchawki z lepszym brzmieniem.
  • Odpowiedz