Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, byłem dzisiaj w burdelu. Wbijam sobie do środka, rozglądam się i się zdziwiłem, bo coś #!$%@?ło. Wtedy podeszła do mnie burdel mama i się mnie pyta w czym mi może pomóc. No to mówię jej, że chciałbym jakąś dobrą cycolinkę z dobrym d000pskiem. Ona do mnie na to, że dziewczyny są niedyspozycyjne, bo się porzygały. Ja do niej jak to? Co się stało? Ona do mnie, że był wczoraj u nich jakiś Kaszachara czy jakoś tak, okazało się, że nieziemsko #!$%@?ł smrodem. Burdel mama powiedziała mu, żeby pierw się umył, bo taką mają zasadę- powiedziała mu tak tylko, żeby tak nie capiło i żeby biedna dziewczyna, która miała go obsłużyć nie miała później jakichś lęków. W każdym razie po tym jak ten typ wyszedł spod prysznica, przyjęła go jakaś dziewczyna. Ponoć pół godziny próbowała mu postawić nieobrzezańca, ale okazało się że typo jest chyba impotentem, bo za nic w świecie nie chciał mu dygnąć. W tym czasie nagle zaczęło #!$%@?ć od niego jak z szamba, wtedy dziewczyny się porzygały i gościa wyprosili z lokalu.
Burdel mama powiedziała mi, że typ był jakimś karłem, bo miał 170cm wzrostu i to w powerliftach. Oprócz tego miał ulany ryj, rzadkie tłuste zakolaciałe włosy. Typ trafił tam na czarną listę i więcej go mają już nie wpuszczać.
Burdel mama w ogóle pochwaliła moje perfumy- Bentley for Men Intense- powiedziała że pachnę jak rasowy mężczyzna i zaprosiła mnie dziś na randkę do siebie. Ide se tera zrobić klatę
Ja #!$%@?, jestem najlepszy
#mikrokoksy #roksa #perfumy
C.....u - Słuchajcie, byłem dzisiaj w burdelu. Wbijam sobie do środka, rozglądam się ...

źródło: comment_1615652743og0fH3Snttpx8WgPRGDypq.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz