Wpis z mikrobloga

@janekUFC: Zapytam jeszcze raz: Ale co ty #!$%@?? Gdzie widzisz w moim wpisie jakiś ból dupy? Jak na razie to ty masz ból dupy o to, że pokazałem Błachowiczowi hipokryzję. Tyle w temacie.

A teraz czekam na merytoryczną, pełną argumentów odpowiedź. Nie na oczernianie mojej osoby.
@janekUFC: Tyle w teamcie, skoro nie masz argumentów i potrafisz tylko obrażać i oczerniać, wracamy do punktu wyjścia: Ale co ty #!$%@?? Gdzie widzisz w moim wpisie jakiś ból dupy? Jak na razie to ty masz ból dupy o to, że pokazałem Błachowiczowi hipokryzję. Tyle w temacie.

A teraz czekam na merytoryczną, pełną argumentów odpowiedź. Nie na oczernianie mojej osoby.
@Back_Space: oj Janek powiedział jak powiedział ponieważ dobrze wie że zawiść w narodzie bardzo silna. Sytuacja z fame MMA z punktu widzenia sportowca to jakby żołnierz miał się wypowiedzieć na temat tego że teraz gejów będą rekrutować do jego jednostki. Zdrowy rozsądek mówi że to nieakceptowany cyrk
@janekUFC: Tyle w teamcie, skoro nie masz argumentów i potrafisz tylko obrażać i oczerniać, wracamy do punktu wyjścia: Ale co ty #!$%@?? Gdzie widzisz w moim wpisie jakiś ból dupy? Jak na razie to ty masz ból dupy o to, że pokazałem Błachowiczowi hipokryzję. Tyle w temacie.

A teraz czekam na merytoryczną, pełną argumentów odpowiedź. Nie na oczernianie mojej osoby.