Wpis z mikrobloga

@skdmaskoilopll: ale przecież niebieske gi możesz mieć na start. Liczy się kolor paska, jaki on ma pas? Ja mam czarne bo białe było wiecznie od maty #!$%@?. Zresztą przez niebieski kolor maty większość jednak wybiera niebieskie lub czarne kimonka
@Wilkudemoner: hehe, tak myslalem :D Sam jestem #!$%@? w te klocki, teraz sie jeszcze tak roztylem, ze ledwo sie w swoja szmate mieszcze, ale mam szacunek do ludzi, ktorzy cwicza w workach po zimniokach a wymiataja i wkladaja w to cale serce, a gardze takimi leszczami, co przychodza na trening w wyprasowanych Adidasach, pokreca sie chwile a potem robia zdjecia w samych spodenkach :D
@siegel1984: no ja pamietam czasy ze sie gi zmienialo przed walka na zawodach XD nie mówie że były lepsze, ale klimat był na pewno. Każdy szukał inspiracji i technik gdzies na netcie, a tyranie mielismy na bazie zapasów + siłka bez automatów, same wolne ciężary + lina.
@siegel1984: no ja juz tez nie jezdze na zawody, ale jesli tego nie robiles, to polecam. Zabawa przednia i mega ludzi mozna poznac, a slyszalem ze teraz to jest zuuuupelnie inny poziom i sa rozne eventy, jedzenie, jakies rzeczy mozna kupić.