Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/link/6000223/prosba-o-wykopefekt-wspomoz-leczenie-pawla-1-podatku/

Mirki, Mirabelki, potrzebna pomoc i #wykopefekt.

W imieniu mojego siostrzeńca i jego rodziców, proszę Was o wykopanie, udostępnienie apelu przygotowanego przez rodziców Pawła.

Jeżeli możesz, przekaż 1% podatku na rehabilitację Pawła.

"Pawełek ma 17 miesięcy i jest bardzo radosnym dzieckiem. Po porodzie u Pawełka pojawiły się powikłania
okołoporodowe: zaburzenia napięcia mięśniowego, posocznica bakteryjna, w umiarkowanym stopniu zamartwica
urodzeniowa oraz niewydolność oddechowa, co spowodowało, że doszło do mózgowego porażenia dziecięcego.

Teraz Pawełek potrzebuje intensywnej rehabilitacji, która jest kosztowna i przewyższają możliwości finansowe rodziny.
Dlatego prosimy o pomoc. Chcemy, aby Pawełek mógł bawić się z bratem oraz by w przyszłości mógł być sprawny
i w pełni samodzielny. Jeżeli możecie Państwo pomóc w leczeniu i rehabilitacji Pawełka, prosimy o przekazanie
1% podatku, lub wpłat darowizn.

Przekaż 1% podatku. Wystarczy w rozliczeniu rocznym wpisać:

KRS: 0000037904, a w polu CEL SZCZEGÓŁOWY : 38549 Mikiel Paweł

Szanowni Darczyńcy, prosimy o wyrażenie zgody w formularzu PIT na przekazanie swoich danych OPP.

Można też wpłacic darowiznę na konto:
FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”

ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem: 38549 Mikiel Paweł – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Darowizny można też wpłacać ONLINE przez stronę: www.dzieciom.pl/podopieczni/38..."

Paweł codziennie przechodzi bardzo intensywne ćwiczenia. Jednak by zacząć samodzielnie siadać, stać, a w przyszłości chodzić, potrzebna mu będzie dalsza rehabilitacja i sprzęt rehabilitacyjny np. pionizator rehabilitacyjny.

Mam też innego rodzaju prośbę do Was. Jeżeli wśród Was jest ktoś, kto miał styczność z fundacjami, korzystał z ich wsparcia, lub wsparcia w ramach 1% podatku, czy opiekował się dzieckiem z problemami, które dotknęly Pawełka, dajcie mi znać na co zwrócić szczególną uwagę. Gdzie jeszcze poza NFZ i wspomnianymi organizacjami rodziece mogą zwrócić się po pomoc? Może znacie lekarza, który Waszym zdaniem wyróżniaj się spośród innych i do którego warto byłoby zgłosic się po konsutację?

Pomóc możecie nie tylko finansowo, ale równiez przekazując ten apel dalej.
  • Odpowiedz