Wpis z mikrobloga

@fejsbuker: ": a ilu jest wykopków co maja pod 30 i są na utrzymaniu mamusi?"
nie wiem, to też jest żałosne, jednak mniej niż 40+ latkowie na utrzymaniu mamusi. Zresztą co z tego? Przez to menel jest mniejszym frajerem bo nie rozumiem?
" I mexicano chyba za bardzo nie jest przegrywam skoro może nagrywać te swoje gówna i nie musi pracować nigdzie tylko całe dnie się bawi."
No pewnie, w
  • Odpowiedz
@fejsbuker: W życiu, zwłaszcza dorosłych mężczyzn, nie chodzi o zabawę, tylko o jakieś wartości, odpowiedzialność, przekazanie czegokolwiek następnym pokoleniom. Nigdzie nie napisałem, że się nie można bawić, po prostu jest czas na zabawę i jest czas na pracę. Taki wieczny Piotruś Pan to zwykły jełop. Zamiast się bawić to powinien jakoś zadośćuczynić za swoje postępowanie (jak taki mario strzeli samobója to nie da się ukryć, że menel dołożył do tego
  • Odpowiedz
@fejsbuker: zakładam, że skoro w rodzinie dochodzi do sytuacji, że się zgłasza dziecko na policję to nie są one najlepsze. Mieszkanie samemu to żadna samotność, przecież nie wyklucza to prowadzenia życia towarzyskiego. A jeśli jej nie stać, to psim obowiązkiem każdego bachora jest utrzymywanie swoich starych analogicznie do tego, jak oni utrzymywali nas (w tym przypadku, to w sumie do teraz matka go utrzymuje, więc tym większe kuriozum).
Ja nie
  • Odpowiedz
@fejsbuker: No nie do końca się pławią w luksusach, bo większość tych instagramowych obrazków jest na kredyt. Jak takie masz tylko ambicje to pogratulować, nie wiem czy taka dość chwiejna i króciutka kariera jest warta poniżania się. Myślę, że takie podejście sprawia, że wiele wartościowych ludzi, z którymi warto mieć kontakt omijać cię może szerokim łukiem.
  • Odpowiedz
@fejsbuker: a ilu jest jutuberów z sukcesami, którzy powiedzmy mają stałą/rosnącą widownię od 10lat? Ile trwa taka kariera?
Pracując normalnie można mieć dobre pieniądze i satysfakcję, ja jakoś nie czuje że się poniżam, jak mi praca nie pasowała to sobie znalazłem inną.
  • Odpowiedz