Wpis z mikrobloga

@Cinkito: no raczej, że potwierdzenia każdego tytułu nikt nie będzie robił x lat przed premierą, zresztą zawsze coś może wyjść. Ale chodzi o przekaż. Jest klarowny i bardzo dobry dla Xboksa. Z kolei Sony to dzisiaj miękiszon.
@NoKappaSoldier73: ale ja nigdzie nie neguję opłacalności gamepassa, w ogóle tego tematu nie poruszyłem. Jedyne na co zwróciłem uwagę, to że nigdzie (jeszcze) oficjalnie nie padło stwierdzenie, że gry Bethesdy będą exami Xbox + PC.

@Theos: czemu nie? Gdyby mieli taką pewność to czemu mieliby nie powiedzieć "Gry Bethesdy będą wychodzić tylko na Xboxa + PC"? Ja osobiście Bethesdę mam w dupie, nie grałem w żadną z ich gier z
oficjalnie nie padło stwierdzenie, że gry Bethesdy będą exami Xbox + PC.


@Cinkito: padło i będą ale nie te nad którymi aktualnie pracują i obowiązują ich umowy. ¯\(ツ)_/¯ chyba, że łączysz nadzieję że Game Pass będzie również na PS5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0:36 -
"This is about delivering great exclusive games for you [Xbox customers] that ship on platforms where Game Pass exists._"
NoKappaSoldier73 - > oficjalnie nie padło stwierdzenie, że gry Bethesdy będą exami Xb...
@NoKappaSoldier73: nie będzie GP na PS5, jaki sens by to miało jak Sony ma PS Now? Nawet jeśli PS Now nie jest tak szeroko dostępne to nikt nie pozwoli MS wlecieć ze swoim abonamentem na PSa, w to nie uwierzę :D
A co do gier Bethesdy, to OK, niektóre na pewno będą exami, w sumie źle się wyraziłem wcześniej. Chodziło mi o to, że będę zaskoczony jeśli gry, które teraz nawet
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: no nie do końca, powiedział że celem zakupu Bethesdy było dostarczanie exów dla posiadaczy Game Passa. Ale nie powiedział, że WSZYSTKIE gry od Bethesdy będą exami, powiedział że te exy będą. Pożyjemy, zobaczymy, nie ma co spekulować w sumie na ten moment :)

@NoKappaSoldier73: no i właśnie do tego zmierzałem. Nowe serie, nowe tytuły - jasne, będą exami, ale kolejny Fallout, Doom czy TES - no wątpię.
Pożyjemy, zobaczymy, nie ma co spekulować w sumie na ten moment


@Cinkito: xDDDD. MS nie jest skretynialy, zeby wydawac 7,5miliarda dolcow by pozniej wrzucac gry majace ci sprzedac gamepassa na konsole konkurencji.

Chocaz dobrze, ze gry Bethesdy to dla mnie gowno, bo zadnej nie ogralem od chyba 15 lat xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Moim zdaniem miał na myśli Death loopa i Starfielda, które wychodzą w tym roku, a po nich to już tylko eksy Xboxowe. Ewentualnie część gier będzie za darmo w Game Passie i za 369 zł u konkurencji.