Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W sumie nie wiem co mam zrobić. Poznalem fajną dziewczynę, mega nam się uklada, ale ona stale nie ma czasu sie nie mną spotykac. Mówi że a to musi przypilnować rodzeństwo, musi gdzies tam jechać, musi cos tam zrobić, mowi ze jest juz za pozno itp ogolnie przez dwa miesiące znajomości widzieliśmy się 2 razy, razem 2 godziny. Co z tego ze ona sama pisze do mnie codziennie jak nie daje nam szans bliżej sie poznać, pisanie to nie wszystko. Ja się mega zaangażowałem w tą znajomosc, ona widze ze tez, ale nie mogę jej wyrwać po pracy z domu. Mowi ze po pracy jest juz zmęczona, a jakoś co chwile gdzies wychodzi po pracy. Od paru dni mysle ze po prostu tego nie zakończyć, ale jest mi szkoda to zakończyć, bo wydaje mi sie, ze ona naprawdę tez by chciała cos wiecej z tej znajomości. Juz serio nie wiem co robić, jest dla mnie idealna, rozumiemy się, mamy wiele wspólnego, ale pisanie to nie wszystko. Tak myślę, że jak nie uda mi się jej wyciągnąć z domu w najbliższym czasie to to zakoncze. A Wy co byście zrobili?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #604a95ebd3f0a9000ae10ec8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 11
Orbiting. Jakby chciała to byscie spotykali się częściej. Otzymuje agencje której potrzebuje, więc po co ma się z Tobą spotykać.

Urwij kontakt, jak napisze zaproponuj spotkanie albo w piątek albo w sobotę. Jak powie ze oba terminy nie pasują i nie zaproponuje innego to wiesz co o tym myśleć.
@MadamePink:

Możesz ją zignorować na jakiś czas, nie odpisywać, a tlumaczyć się w ten sam sposób "jestem zajęty ponieważ (tu wstaw powód)". Jak to na nią nie zadziała to osobiście dałabym sobie spokój.

ogolnie przez dwa miesiące znajomości widzieliśmy się 2 razy, razem 2 godziny


Ktoś tu chyba dał se z kimś spokój znacznie wcześniej niż piszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)