Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co by tu się nie rozpisywać - krótkie ostrzeżenie dla tych bardziej wrażliwych facetów.

Otóż przeżyłem kilka lat samotnie i tracąc nadzieję, że jeszcze kogoś poznam do związku zacząłem sobie od czasu do czasu chodzić na #divy #divyzwykopem

I oto się stało - jakiś czas temu poznałem super różowego - ładna, zaradna, stara się, jest ogień w łóżku. No ale wstyd teraz tego okresu. Wstydzę się, że mogę ją czymś zarazić (za niedługo badania). Wstydzę się, że puszczałem się, gdy ona żyła normalnym życiem. No poczucie winy jest duże. I wiem, że wiele z Was też jest wrażliwych i będziecie przeżywać to samo.

Dajcie sobie spokój z divami i poszerzajcie swoje grono towarzyskie. #skazanynadiving jedna wielka ściema, w końcu poznacie jakieś fajne różowe, może tylko trochę później niż inni. Oszczędźcie sobie wstydu i poczucia winy. I od siebie dodam, że seks w związku >>> seks z divą. To jak porównywać hamburgera za 3zł z ekskluzywną restauracją.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60492ebf88b775000aca9b3b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 19
SpoconyDaniel: Seks to potrzeba jak każda inna, o ile nikogo nie krzywdzisz to nie ma się czego wstydzić. Uprawiając slutshaming krzywdzisz jedynie ludzi, kierując go przeciwko sobie - krzywdzisz siebie.

Zresztą poszedłeś tam raczej nie dla seksu, ale ze względu na to, że czułeś się samotny. Nie było to optymalne rozwiązanie, bo nie sprawiło ono, że rozwiązałeś swój problem (a wręcz w takim przypadku mogą pojawić się kolejne, dobrze, że się
@AnonimoweMirkoWyznania: wrażliwość akurat średnio ma się do tego o czym piszesz.
Teraz słowo klucz, popracuj teraz nad naiwnością i ślepią wiarą ;)

Jak to Twoja pierwsza panna jak najbardziej jest to zrozumiałe.. ale nie baw się w nauczyciela.. bo brzmisz tak jakbyś zdał prawko kupił auto przejechał 10km i dawał rady innym na temat jazdy samochodem chociaż to też za dużo powiedziane.. no ale nie myślisz teraz trzeźwo.

Zapisz sobie w
OP: @ZielonyMazak: nie mam #!$%@?, uprawiam seks tylko w gumie, żeby badania były wiarygodne trzeba odczekać kilka tygodni, staram się udawać, że u mnie wszystko ok

@ShineLow: nikt mnie nie zmuszał, ale nie chciałem iść, nie dawałem sobie rady z popędem seksualnym i czuję się jak świnia

@settembrini777: ja jestem taki, że najchętniej mówiłbym o wszystkim, taki nawinie szczery i kiedyś pewnie o tym powiem, choć same różowe
nie dawałem sobie rady z popędem seksualnym i czuję się jak świnia


@AnonimoweMirkoWyznania: co XD? Skoro nikogo nie miałeś to nic złego w divingu nie ma, w imię czego masz być w jakimś celibacie?

nie rozumie jak można płacić za seks


@AnonimoweMirkoWyznania: różowy pasek nie zrozumie wielu rzeczy, które my faceci robimy i odwrotnie

straciłaby do siebie szacunek po czymś takim


@AnonimoweMirkoWyznania: w sensie gdyby zapłaciła pieniądze czy gdyby