Wpis z mikrobloga

#weteranschroniska #psy

Dziś ostatni wpis na jakiś dłuższy czas, bo ostatnio trochę napostowałem. Jutro różowa wraca z Tośką do Łodzi, zakładam, że pies w pierwszej chwili może przeżyć lekki szok, gdy zobaczy stare śmiecie, ale zobaczę, jak będziecie. Jak się coś ciekawego pojawi, to dam znać. ;)

Tośka ewidentnie młodego polubiła (jeszcze dwa tygodnie jakby się Lucky zbliżył na taką odległość, to można by zrobić inspekcję Tośkowych zębów). Sama Tośka chyba za mocno do serca wzięła rady, żeby uczyć się od kolegi, do czego służą zabawki, bo teraz zabiera mu absolutnie wszystkie, chyba tylko piłki tenisowe oszczędza. Za to kot jak to kot - kot-#!$%@?, dziś siedział na biurku i się gapił na psa, Tośka ponoć mocno skonfudowana. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Lucky'ego zabrać do Łodzi nie możemy, dlatego chwilowo Tośka wraca na własne włości sama, ale jak już wspominałem, będziemy próbować zapoznawać ją z psami psiapsiół różowej, myślę, że jak już przestawiła sobie w głowie, że nie każdy pies to od razu zagrożenie, to powinno być łatwiej.
F.....r - #weteranschroniska #psy

Dziś ostatni wpis na jakiś dłuższy czas, bo osta...

źródło: comment_1615469542Bmf16fwNNd1wxwhnerslYy.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz