Wpis z mikrobloga

Zapraszam Was do znaleziska Ile prądu zużywa piekarnik i ile to kosztuje? Sprawdziłem!

Przygotowałem go zgodnie z obietnicą złożoną w tym poście, wołam też osoby które wyraziły chęć wołania do tego.

W materiale wyliczenia kosztów pieczenia #pizza na kamieniu, pizzy z marketu, pulled pork, czyszczenie parowe czy żeberka bbq. Mam nadzieję, że odcinek się Wam spodoba :D

Przyznam szczerze, że sam byłem zaskoczony wynikami a w trakcie jego przeprowadzania wpadłem na pomysł aby zrobić pojedynek człowiek kontra zmywarka. Oczywiście nie chciałbym sprawdzać kto umyje lepiej bo tutaj nie mam co ze zmywarką konkurować, ale chciałbym sprawdzić jak wygląda zużycie wody i energii przez zmywarkę i człowieka przy takiej samej liczbie naczyń oraz jak różnią się pomiędzy sobą poszczególne tryby zmywarki (eco, auto, 70 stopni). Jeśli uważacie, że taki materiał byłby ciekawy to zaplusujcie komentarz niżej.

#kuchniamg78
MG78 - Zapraszam Was do znaleziska Ile prądu zużywa piekarnik i ile to kosztuje? Spra...

źródło: comment_1615458221YEIpIGEeZNuz6rq036V0wq.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
zrobisz wersję "pisaną" czy zostaje tylko opcja oglądania filmu?


@Antydepresant: film jest podzielony na rozdziały, pod koniec każdego jest napisane, więc można w pół minuty ogarnąć :P tl;dr taniutko
  • Odpowiedz
@sowiq: O dzięki! Może być ciekawe porównanie bo teraz zmywarki są pewnie bardziej energooszczędne, a przez gniazdko będę miał jeszcze trochę bardziej dokładne pomiary.
  • Odpowiedz
@MG78: E.

Dziękuję ale wolałbym porównanie (a to już wymaga warunków technicznych których pewnie nie masz) ile kosztuje eksploatacja piekarnika elektrycznego i piekarnika GAZOWEGO.
  • Odpowiedz