Wpis z mikrobloga

Zamiast emocji i flashbacków z pięknej przeszłości szykuje się dziś #!$%@? Milanu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Lista niedostępnych zawodników na dziś jest porażająca. Nie zagra Zlatan, Calhanoglu, Rebic, Bennacer, Tonali, Romagnoli, Hernandez, Mandzukic. Z takich żelaznych zawodników pierwszego składu dostępny jest tylko Kessie, Kjaer i Calabria. Grać będą w większości rezerwy i praktycznie nie ma kogo wpuścić z ławki.

W United też brakuje kilku piłkarzy, ale to jednak nie jest ta skala, co szpital w Mediolanie.

Spodziewam się oczywiście walki, ale poważnie boję się jakiejś naprawdę wysokiej porażki.

#milan #acmilan #united #manchesterunited #ligaeuropy #mecz
  • 23
Jednak atak pozycyjny, to jest żart.


@footix: widzę kolega nie podliże się chłopakom z tagu #oletoniewuefista
Ja co prawda z drugiego obozu i trzymanie Ole za kierownicą to dla mnie nieporozumienie, ale gra defensywna progresuje z Hendersonem na bramce. Mam nadzieję, że nasz Harry "najlepiej wydane 80 baniek" Magiure zacznie grać tak jak z City i może nie będzie #!$%@? w kolejnym półfinale.
@jamtojest:

Z punktu widzenia kibica United nie uważam, że to będzie łatwy dla nas mecz. Jeśli Miilan wyjdzie z nastawieniem mocno defensywnym (a pewnie tak będzie) to United z obecną ofensywą będzie piekielnie trudno o jakąś bramkę.

Prawdopodobnie w ataku zagra James, Martial i Greenwood.

James - jest po prostu słaby. Ambicji i zaangażowania mu nie odmówię, na kontry jest całkiem przydatny, bo ma niezły silnik w dupie, ale technika u
@buntowniczaczupakabra:

Akurat dziś w United też niezły szpital, więc może nie będzie tak źle...

Czy ja wiem, jedynie Pogby i Rasha nie ma. Cavani to od początku sezonu gra w kratkę, więc go nie liczę. Także United raczej wyjdzie mocno nastawione na atak.
@allocer: tez jestem zdania ze jak sie zamuruja to nie wygramy nawet z podbeskidziem xD nasz atak pozycyjny to parodia niestety a na #!$%@? Bruno z kazda kolejna minuta i niedokladnym podaniem kolegow to az sie zle patrzy:/
@Voyo: Milan to nie zespół nastawiony na defensywę, jak WBA czy Sheffield. Będą pewnie grać bardziej defensywnie, ale wątpię, żeby byli aż tak ciężcy do przełamania. Kwestia pierwszych 20 minut, jak United przyspieszy i wjedzie pare razy w pole karne to może coś wpaść.
Ale nie obstawiam totalnej murarki Milanu, na pewno powalczą o bramkę na wyjeździe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czarny_matt94: ale ja kibicuje United i trzymam kciuki za Ole. Stwierdzam tylko fakt, że atak pozycyjny w tym klubie nie działa. I problem jest ze wszystkimi, z Bruno włącznie. Bo to nie jest gracz, który cały czas jest pod prądem na równym poziomie (to nie jest zarzut).
@Danzuo: Fajnie poczytać opinie kibiców przeciwnika. Ja nie ukrywam, że dużo United nie oglądałem w tym sezonie, ale patrząc po wynikach, to jest zespół na poziomie europejskim. Dużo dalej w odbudowie, niż Milan. U nas dopiero pierwszy sezon jest tak, że cokolwiek trzyma się kupy. Drużyna jest niezła, ma fajną kadrę, ale opiera się na swoich filarach i na razie nie mamy nawet porównywalnych zmienników. Jak wypada jeden czy dwóch, to
@jamtojest:

Milan w normalnych warunkach jest nastawiony na atak i posiadanie piłki. Ale dziś nie zagra Milan, tylko rezerwowa zbieranina. Nawet ja nie wiem, co oni będą grali.

Oglądałem kilka meczów Milanu w tym sezonie i nie sądzę, że radykalnie zmienią swoją strategię grania w piłkę. Owszem, na pewno mogą być cofnięci i nastawieni na kontry, ale to też nie będzie murarka. Dzisiaj to United musi sobie zrobić korzystny wynik, więc
  • 0
@allocer: No zobaczymy co będzie. Ja liczę na to, że nie będzie wstydu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Pytanie jeszcze, na ile poważnie podejdą. Ja to myślę, że Milan najchętniej by ten mecz olał, gdyby nie prestiż przeciwnika. LE i tak nie wygrają, a dużo ważniejsze jest Napoli w lidze. Wypadnięcie poza czwórkę na koniec sezonu byłoby prawdziwą klęską i tylko to się liczy w tej chwili.
  • 2
@allocer: Żaden z nas nie trafił, nie wiem co tu się #!$%@?ło.

Milan się nie murował, tylko dominował, a United kompletnie nie umieli grać z kontry. Jestem mocno zaskoczony tym meczem, bo gdyby Milan miał wykończenie, to by się mogło skończyć zupełnie inaczej. Wyglądało to tak, jak by byli lepsi indywidualnie od graczy United, a w to mi trudno uwierzyć.
@jamtojest: Nic United nie grało. Wyszli jak na spadkowicza i myśleli, ze się samo wygra, a tu okazało się, że trzeba biegać. Mówiłem, że Milan się nie zamuruje i będzie chciał strzelić bramkę. Rewanż będzie ciekawy, ale jak United nie podejdzie do tego poważnie to przegra.