Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
2 dni temu na #dzienkobiet otrzymałyśmy od chłopaków z pracy po 5 tulipanów i po czekoladzie. U nas większość pracowników to kobiety (ok. 80% załogi). Piszę wczoraj do dziewczyn w jaki sposób odwdzięczymy się na dzisiejszy #dzienmezczyzn. Mail poleciał do wszystkich kobiet, odpisały trzy, że one świętują dzień chłopaka. Fajnie, fajnie, ale nie przypominam sobie, aby faceci u nas dostali od nich jakieś prezenty, nawet nie kojarzę żeby otrzymali życzenia.

Uznałam, że upiekę ciasto, a reszta kobiet niech robi co chce. Niestety plany mi się pokrzyżowały, bo robiłam nadgodziny. No to dobra, pomyślałam że złożę wszystkim chłopakom życzenia, a potem jako niespodziankę dostaną kilka pizz.
Okazuje się, że tylko ja jedna złożyłam życzenia. Za to nie obyło się od słów w stylu "każdy dzień to Dzień Mężczyzny" od moich kochanych koleżanek.

Zamówiłam 5 pizz, faceci byli zachwyceni, że ktoś o nich pamiętał.

Ale teraz najlepsze, dostałam #!$%@? od menedżerki, że takie sprawy powinnam konsultować przed, bo one teraz wyszły na głupie xD
Nie mówiąc o tym, że kobieca część załogi chce mnie zabić wzrokiem.


#logikarozowychpaskow #praca #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6048c2a688b775000aca9ab3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 40
  • Odpowiedz
  • 0
Opka pokazała jak świetne potrafią być niektóre kobiety, ale najlepsze są komentarze szlaufow pod wpisem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania u nas w pracy wszyscy teraz pracujemy zdalnie i takie robienie sobie miłych dni jest normą nawet w ciągu roku, bo wymyślamy dużo różnych akcji. W dzień kobiet dostałyśmy na komunikatorze wierszyki o każdej z nas i winko z dostawą do domu a wczoraj chłopaki otrzymali po kawałku ciacha na dowóz, bo kochają wszelkie ciasta oraz nagraliśmy dla nich piosenkę xD szkoda, że u Ciebie taka atmosfera. Dobrze zrobiłaś wg mnie
  • Odpowiedz
otrzymałyśmy od chłopaków z pracy po 5 tulipanów i po czekoladzie. U nas większość pracowników to kobiety (ok. 80% załogi

@AnonimoweMirkoWyznania: Bradnie, to łatwo wykazać. 5 tulipanów na 1 kobietę, a zarazem 4 kobiety na jednego faceta (piszesz 80 procent załogi) daje 20 kwiatów do kupienia dla obcych na każdego, jednego faceta. Zwyczajnie nie wierzę w taki idiotyczny przerost treści (zamiast dać po jednym kwiatku). Chciałeś pokazać, jak bardzo się starali,
  • Odpowiedz
ZbożowyŁobuz: Jednego nie jestem w stanie ogarnąć, dzień przed 8 marca jest krzyk, że trzeba kupować chabazie a później nikt nie pamięta o dniu mężczyzny. Jak ktoś pisze że ogarnął, bo dostał kwiatka i teraz daje czekoladę to jest krzyk, że po co się na tym chwalić. Ani w jedną ani w drugą, gdzie jest hiobowe zawzięcie? Byle w co byle wierzyć

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
AnalnyPstrong: Według mnie obchodzenie dnia mężczyzny to jakiś durny pomysł. W polskiej kulturze i tradycji utarło się, że kobiety świętują 8 marca, a mężczyźni 30 września. I w ten dzień jak najbardziej - zrobienie prezentu facetom z firmy to miły gest. Ale wymyślanie jakiegoś święta z dupy, które istnieje tylko w kalendarzu i nikt poza tym go nie obchodzi to straszny tryhard. To tak, jakby facet z firmy nagle chciał robić
  • Odpowiedz
@truskafa: pisałem jedynie o tym, że nie rozumem Twojego zdziwienia, że ktoś pisze się uwagi, lajków itp, a Ty od razu strzelasz 'sraniem' i xd-kami ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakbyś miała ich tam dość i mieszkasz w Katowicach, to daj znać, to Cię zatrudnię xD Jakiś kosmos, żeby managerka miała pretensje, że zrobiłaś prezent chłopakom i ONA GŁUPIO WYSZŁA xD Sam jestem managerem i osoba na takim stanowisku jest pierwszą, która powinna szukać winy w sobie i w tej sytuacji przeprosić facetów w firmie, że ich olała xD
  • Odpowiedz