Wpis z mikrobloga

@lesniok: Nie ma sensu. Pytanie nie jest o czas utrzymywania się przeciwciał tylko o czas utrzymywania się pamięci immunologicznej. Przeciwciał może nie być prawie wcale i nic to nie oznacza, bo jeśli organizm pamięta jak walczyć to szybko wyprodukuje dane przeciwciała, jeśli tylko napotka dany patogen. A IgG przechowują pamięć immunologiczną latami. Dodatkowo podczas ponownego kontaktu z danym patogenem pamięć jest boostowana (powstają nowe IgG).

Ale będą Ci wmawiać, że jest
  • Odpowiedz
@lesniok: Warto się szczepić, nie wiadomo jak długo przeciwciała się utrzymają, bo choroba jest nowa i szczepionki też. W podobnym SARS nadal się utrzymywały po 17 latach.
  • Odpowiedz
Czytałem kilka razy i ni w ząb co napisałeś. Daj po polsku.


@DanteTooMayCry:

Już piszę po Polsku i tłumaczę z mojego na Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Firma wysłała nas na badania IgG z krwi. Dokładnie taki jak na obrazku. Jak to interpretować ja miałem 0,86

Badanie robione w synlab

Na bank mam ciągły kontakt bo pracuje w firmie +180 osób gdzie ciągle przychodzą ludzie coś załatwiać.
KORNI_K - > Czytałem kilka razy i ni w ząb co napisałeś. Daj po polsku.

@DanteTooM...

źródło: comment_1615395824Kgz1L7zGxZEuKm73X1EwRD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@K_O_R_N_I_K:

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak to interpretować. Jakieś hocki klocki czy inne voodoo to dla mnie. I z tego co widzę to nie tylko dla mnie. Te wszystkie testy są robione, ale nikt się nie zastanawia o co chodzi. Więc i nikt, dając wyniki, nie tego nie tłumaczy. Pozytywny to pozytywny, negatywny to negatywny i #!$%@?. I tyle. Na zasadzie chyba jakiegoś amuletu.

Nie robiłem testów i nie zamierzam,
  • Odpowiedz