Wpis z mikrobloga

Najlepsze czym los mógłby obdarzyć partię u władzy, to platformerska opozycja. Nie ma drugiej tak bezrefleksyjnej, niezdolnej do rozmowy grupy w kraju. Nieważne jak celnych argumentów się używa, oni cię wyzwą. Nie ma możliwości, żeby zgraja, wręcz religijnych pomyleńców była w stanie utrzymać, nawet nie mówiąc o zdobyciu poparcia.

A teraz złoto. Partia którą reprezentują nie posiada żadnych idei. Reagują na to co robi PiS kręcąc nosem, ale też nie powiedzą że są przeciwko ich projektom, bo po co ryzykować. Oni nie wiedzą. Nie potrafią zrobić zupełnie nic. Dlatego nie wyobrażam sobie głosować na PO. Powiedzmy, że wygraliby wybory, i przychodzi pierwszy dzień rządów. No ja #!$%@?ę. Zlikwidować TVP info, i dać darmowy internet dla młodzieży xD kupili mnie, nie powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc jeżeli ci nieudacznicy, przejmą władzę, to tak szybko jak wygrali wybory, tak szybko je przegrają, i nie ma znaczenia czy na czele stanie Sikorski, Trzaskowski, czy Tusk na białym koniu. Są w apatii, i gardzą każdym kto się nie zgadza. Dlatego umrą jako partia przez następne lata, a ja nie będę spowalniał tej zmiany karmiąc ich moim głosem.

Gdybym miał wybór teraz głosować na PO albo PiS, nie wyobrażam sobie sytuacji, żebym miał oddać głos na PO. A PiS proponujący większość moich obecnych dążeń politycznych(30k kwoty wolnej, 7% na NFZ, progresja) wydają się po prostu dobrą opcją. Pewnie, że z masą wad, oczywistych, które dostrzega duża część ich elektoratu. Ale jak mam wybór między tym co jest obecnie z dobrymi poprawkami, albo nieudaczników przez kilka lat, i powrót do PiSu, to # mimowszystkoduda

#polityka #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #antykapitalizm #dobrazmiana #bekazlibka
s.....t - Najlepsze czym los mógłby obdarzyć partię u władzy, to platformerska opozyc...

źródło: comment_1615388685oBXNowNSdv3fDEw4BFbjZR.jpg

Pobierz
  • 57
@976497: Powiedzmy, że PiS rzeczywiście coś popsuje, i co wtedy? Wchodzi banda nieudaczników, bez absolutnie żadnego planu na Polskę. To ja już wolę przypilnować, żeby się nigdy nie dostali do rządu, bo to by była większa tragedia niż PiS, który ostatnio staje się sensowną opcją polityczną.

Z Polski już nic nie będzie. Ja wyjechałem. Polecam :]

Polska opozycja xD no właśnie tak należy patrzeć na politykę. Neuropa, dumni wy jesteście z
@976497: Ale pieprzenie z ta Wenezuelą. Podaj konkretne argumenty + analogię do Wenezueli a nie strzelaj demagogią.

@screenshot: nawet nie wiesz jak się z Tobą zgadzam. PO opiera się na wmawianiu pewnej zakompleksionej grupie, ze są inteligentną elita a głosujący na pis to patola lecąca na 500+ i na tym zdobywają bezrefleksyjny elektorat, który jak mantrę powtarza wszystko co usłyszy w TVN i wyczyta w GW. Bez kwestionowania żadnych opinii
Ale pieprzenie z ta Wenezuelą. Podaj konkretne argumenty + analogię do Wenezueli a nie strzelaj demagogią.


@Jarzyna_pinky: USA nałoży na nas sankcje i nie będziemy mogli sprzedawać ropy o którą oparta jest nasza gospodarka

Dla mnie różnią się tylko tym od ludzi zapatrzonych w TVP, ze myślą, ze są inteligentni ;)

oj tak byczq
@Jarzyna_pinky @screenshot:
Zbieżności z Wenezuelą:
- przejmowanie i centralizacja przedsiębiorstw (spółki, banki, hotele, media...)
- u władzy są zamordyści kierowani przez szaleńca
- gnębieni są sędziowie, którzy nie orzekają według dobrej zmiany
- władza w wielu miejscach przejmowana jest nie poprzez kompetencje, ale znajomości (a to jest właściwie najgorsze, bo psuje działanie wielu systemów)
- korupcja jest coraz większa...

To tak na szybko z głowy...
pomijacie jedną ważną kwestię, że rządy i działania pisu są turbo populistyczne, w efekcie zamiast normalnych rocznych inwestycji, ciągle są wydawane pieniądze na te najmniej ważne bo ludzie nie mają punktu odniesienia, gdyby za platformy zamiast budowania autostrad budowano elektrownie atomowe i mieszkania komunalne i rozwijało się polski przemysł, IT, i firmy, to ludzie mogliby stwierdzić że pis ich dyma, a tak nie mają do czego się odnieść bo w tym kraju
- przejmowanie i centralizacja przedsiębiorstw (spółki, banki, hotele, media...)


@976497: bo mieliśmy masę przejęć w ostatnich latach xD Całe kilka procent gospodarki jest w państwowych rękach.

- u władzy są zamordyści kierowani przez szaleńca

Kaczyński jest znacznie bardziej inteligentny od D. Tuska, nie mówiąc o Schetynie i Budce XDDD Nie jest szaleńcem. Skutecznie włada wielkim państwem, mimo ogromnych napięć w partii. Jego działania są bardzo precyzyjne. To szaleństwo, to tylko tyle,
@screenshot: imo argumentem przeciwko pisowi jest to że zamiast ugruntować to jakimi sprawami zajmują się sądy i w jakich sprawach są potrzebne, usprawnić procedowanie i dać sądy 24 do tych takich maksymalnych pierdół jak przemoc domowa, ściąganie długów czy mandaty, to oni nic nie robią, a wmawiają że reformują sądownictwo

w niemczech jest tak że jak policja stwierdzi że jesteś niebezpieczny to idziesz do aresztu na dołek i na drugi dzień
@976497: 1. Jakie banki zostały przejęte? Jeśli pijesz do Idea Banku, to jesteś totalnie zielony w temacie, gdyż tego banku nikt nie chciał przejąć a trzeba było coś z nim zrobić (wypowiedzi prezesów mBanku i ING to potwierdzają). Nietrafiony argument. Jakie hotele zostały przejęte? Rozumiem, ze kupno podrzędnych mediów przez Orlen to jakaś wielka tragedia? Największe media opozycji (TVN, Agora) maja się dobrze
2. Prośba o konkrety, bo to po prostu