Wpis z mikrobloga

Mateusz 24 Warszawa

Zgłoszenie 7acc598d01e6767b z dnia 2021-03-10 01:21:32

Imię: Mateusz
Wiek: 24
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Na pewno jestem romantyczny i empatyczny. Lubię dyskutować, wymieniać się poglądami, lecz kłótni nie lubię. Łobuzem na pewno nie jestem, jestem z tych spokojniejszych. Staram się zrozumieć każdą ze stron w dyskusji i nie poddaje się niepotrzebnej stygmatyzacji, stereotypami, ani oceniania. Staram się najpierw pomyśleć, potem mówić. Jako modelarz i fan gier Soulsborn wiem, że jestem świadomy swojej cierpliwości i dążenia do celu. Staram się być ‘świadomy’ otaczającego mnie świata więc lubię sobie poczytać najróżniejsze informacje ze świata(nie, nie jestem foliarzem, nie oglądam filmów z ‘żółtymi napisami’). Byłem w długoletnim związku. Więc jeszcze ułożony XD Jestem zdrowy psychicznie(Wykop jeszcze nie wciągnął mnie całkowicie w swoje sidła ;>). Mam samochód, nie daję się wkręcić i poddać decyzji tłumu - mam swój rozum i swoje wartości. Pracuję w IT, czyli jestem w stanie spędzić z drugą połówką dni, tygodnie, miesiące w jednym mieszkaniu; lecz też po pracy zdarza mi się myśleć o pracy.
Lubię wyjść na miasto, do ludzi, ale nie mam też problemu by siedzieć w domu i cieszyć się tym. Jestem fanem wypraw. W takie miejsca staram się podróżować autem, sama droga dla drogi już jest przygodą. Staram się czerpać przyjemność ze wszystkiego co mnie otacza.
Jestem osobą, która gdy może to planuje wyjazdy aby ciekawie spędzić czas, nie pogardzę też jazdą na spontan i ogarnianie atrakcji w trakcie. Lubię gotować, lecz na miasto też wyskoczę(kawa z Żabki też jest ok)
Uwielbiam słuchać podcasty kryminalne, niekoniecznie być kryminalistą :)

Wygląd
Z wyglądu jestem niepozorny(według znajomych mam spokojny charakter i przystosowanie do życia). Wygląd nie do końca określa to co mam w głowie i jak bardzo potrafię zaskakiwać i być szalony - nie, nie jestem dziwny, serio), ale cicha woda brzegi rwie(sic).
185cm, 74kg wagi. Brunet, piwne oczy. Włosy krótko, coś na "modną fryzurę, która pasuje prawie każdemu, o ile masz włosy" - mam dużo włosów. Chodzę schludnie ubrany, broda krótka - wyrównywana, bądź ogolony na zero. W zależności, czy jestem dzień po goleniu, czy trzy dni po.
Myję się dzień w dzień, a sąsiadom powiem ‘dzień dobry’ ;)

Zainteresowania
Lubię pograć na konsoli, moim konikiem są gry z serii Dark Souls(symulator umierania), Bloodborne i Demon's Souls. Lubię też i gry wyścigowe. A pogram i z chęcią w coop’a kanapowego z drugą połówką. A jak zobaczysz mnie aktywnego w Snowrunnerze to wiedz, że wirtualni ludzie muszą dostać zamówienie, a górka, kolejna kałuża i dziura w nawierzchni nie utrudni mi tego zadania ;)
Nie pogardzę czytaniem książek o tematyce historycznej, nie pogardzę modelarstwem – sklejam pojazdy z IIWŚ - czołgi, trochę samolotów, działa samobieżne i pojazdy szynowe, wykonuję dioramy do tych modeli. Jeżdżę rowerem. Staram się zwiedzać kraj jeżdżąc po miejscach historycznych, bądź po prostu zwiedzać ciekawe miejsca w kraju, czy to wyprawa w góry, czy bardziej nizinne tereny, bądź zwiedzanie samych miast.
Gdy mam okazję lubię włączyć sobie coś ciekawego na Netflixie, bądź YouTubie.

Czego oczekuję?
Ciężko w paru zdaniach opisać swój ideał. Kombinacji może być tysiące. Chciałbym poznać kogoś, z kim będę mógł spędzić czas i czuć się komfortowo - cisza nie zawsze jest zła, często wystarczy obecność drugiej osoby. A jednocześnie nie miałbym problemu wyjść na miasto pobawić się, bądź spontanicznie gdzieś wyjechać na parę dni. Wydaje mi się, że moim ideałem jest szczupła blondynka, z szczerym i pięknym uśmiechem, a także istniejąca kobieta; akurat kolor włosów nie ma większego znaczenia ( ͡° ʖ̯ ͡°) Lecz nie mógłbym uprawiać seksu z osobą, do której nic nie czuję. Jestem osobą, która uważa sferę seksu za pewien rodzaj 'sacrum'. Związek to coś poważniejszego, niż tylko seks, ok? Fajnie jakby druga osoba miała podobne zainteresowania, lecz przeciwieństwa też się przyciągają. Od miłości, do nienawiści jest niewielka granica; w związkach ważna jest przyjaźń, otwartość na drugą osobę, zaufanie. Wymagam, aby żadna ze stron nie bała się mówić, tematów tabu nie powinno być, zamiast oglądać telefon i pisać wiadomości, wolę patrzeć na twarz drugiej osoby. Facebook/Instagram, te aplikacje nie zajmują u mnie pierwszego miejsca. Pracuję, jestem stabilny, chciałbym aby druga połówka taka sama była. Lepiej się żyje i spędza czas mając pracę i komfort psychiczny. Ale rację mi przyznasz, że lepiej się żyje nie martwiąc się o następny dzień :) Nie chciałbym aby ewentualna osoba oczekiwała typowo tinderowej/badoo atencji - nie lubię grać w tę grę ;( Poznając kobietę wymagam zaangażowania drugiej strony, nie chciałbym aby to tylko jedna strona ciągnęła cały 'wózek'

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Mój idealny dzień z drugą połówką zacząłbym od dobrej kawy z rana. W zależności od humoru i nastroju. A to cały dzień w piżamie oglądając śmieszne obrazki w internecie, albo grając razem w gry na konsoli, żartując i rozmawiając ze sobą w międzyczasie, zajmując się każdy swoimi sprawami, bądź będąc odwróceni do siebie plecami - każdy dzień i każdy moment może idealny, rutyna też nie jest zła, codzienne rytuały też budują związek. W momencie gdy chcielibyśmy spędzić dzień produktywnie to wypad za miasto. Nie pogardzę też wspólną przejażdżką rowerową.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub i dzieci – tak, w przyszłości
Używki – tak, ale wszystko w granicach zdrowego rozsądku, z zaznaczeniem na zdrowy rozsądek

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirekszukamirabelki

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirekszukamirabelki
  • 8
@kuroszczur: Przekładam codziennie, a nawet dwa razy dziennie

@6th_Sense: Dziękuję za miły komentarz; szkoda, iż autorka usunęła wpis ;)

@nomad609: Seeriooo, seeeriooo ;)

@mateusz-zahorski: Masz na imię Mateusz, jak ja. Cześć Mateusz, tutaj Mateusz ;) Kobietą nie jesteś, gdybyś chciał poznać kolegę(kolegę, noo) z podobnym podejściem do żyćka, to daj znać! Łatwiej się żyje znając kogoś podobnego do siebie z charakteru :D

@slepauliczka: tu Mati, inny Mati.