Wpis z mikrobloga

@CyCu1337: W sumie całe to pytanie jest nieco bez sensu, bo inne przebiegi tolerujesz dysponując budżetem 200k, a inne, mając 5k do wydania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak samo inne w klasie aut miejskich, a inne przy limuzynie przeznaczonej do latania po autostradach. A to, ile warte są przebiegi w PL ogłoszeniach masz np tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://www.wykop.pl/wpis/56065933/witam-sprzedam-volkswagen-passat-b5-fl-2004r-1-8t-/

A na co
  • Odpowiedz
W sumie całe to pytanie jest nieco bez sensu, bo inne przebiegi tolerujesz dysponując budżetem


@aksal89: Kolejna rzecz to że nie zwracanie uwagi na wiek, np. 150kkm to będzie mało w aucie z 2009 roku a dużo w aucie z 2019 roku.
  • Odpowiedz
@CyCu1337: To jest niesamowite zjawisko ciężkie do wyjaśnienia naukowcom, kiedyś sobie sprawdzałem przebiegi na otomoto i wychodzi że pasaty z 2002 mają średnio 189000km a passaty z 2016 średnio 190000km przelotu
  • Odpowiedz
@CyCu1337: Stan > Przebieg, obecnie robie GLK 170k ori przebiegu i cały zawias tylny szrot i wiele innych rzeczy też, a z drugiej strony mam F11 z prawie 300k i tylko sprzęgło do roboty
  • Odpowiedz
@CyCu1337: często już nie sam przebieg, a wiek samochodu. Brat ma Citorena C1 pierwszej generacji. Nalotu może ok. 100k km, a co roku coś mu się sypie. Kilka tygodni temu skrzynie musiał wymienić. Średnio rocznie zostawia koło 3k zł na naprawę.
  • Odpowiedz
  • 1
Ja kupiłem brykę z 240k nalatane w kraju z polskiego salonu, samochód ma 13 lat i chociaż znając jego historię mam pewność że to oryginalny przebieg, a nie jakbym kupił takiego samego z przebiegiem 180k z zagranicy nie znając jego historii.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CyCu1337: jak ktoś kupuje 10 letnie auto i chce mieć mniej niż 150tyś to już szuka cudu, a Polacy notorycznie kupują 20letnie Passaty 179tyś km xD
  • Odpowiedz
4 letnie kupowałam z przebiegiem 30tys, chyba lepiej czekać na dobra ofertę niż brać co jest. Myśle, że z przebiegiem powyżej 50tys już bym nie chciała samochodu.
  • Odpowiedz