Wpis z mikrobloga

Mirki udało mi się osiągnąć to o co zabiegałem od ostatniego pół roku, z początkiem kwietnia przechodzę na 3/4 etatu zachowując 100% pensji, pijcie ze mną kompot, albo co mi tam, pijcie po dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chwalesie #pracbaza
  • 54
  • Odpowiedz
@LZBNZ: coraz więcej firm w mojej okolicy rezygnuje z pracujących piątków, ja systematycznie notowałem sobie kiedy i ile czasu się obijam, potem przedstawiłem tą listę przełożonemu oraz podałem wszystkie argumenty jakie wymyśliłem/znalazłem w necie za takim rozwiązaniem
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: jest pełno artykułów na ten temat, wystarczy wybrać pasujące do branży w której się pracuje, u mnie najważniejsze było wykazać że jestem w stanie zrobić swoją robotę pracując niecałe 30h tygodniowo, piątki niestety muszę być zdalnie ~2h ale to jest poświęcenie na które jestem gotowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wydaje mi się że kluczowym argumentem było przedstawienie tego jak bardzo przestarzałym systemem jest 8/8/8 wywodzące się
  • Odpowiedz
  • 100
@Deska_o0 tylko że u mnie jak by się dowiedzieli że skończyłem pracę szybciej i sobie siedziałem godzinkę to by mi #!$%@? 2x tyle roboty xd
  • Odpowiedz
@Deska_o0 no tak czułem, że to niemożliwe w Polsce


W pl tez możliwe ;) właśnie przychodzi do nas gość, którego podstawowym warunkiem były wolne piątki. Fakt, że praca na b2b, wiec hajsu za te wolne nie dostanie, ale to akurat nie jest jego priorytetem
  • Odpowiedz
@kubaa010: niby nie dostanie kasy za wolne piątki, ale jednak doszedł do porozumienia co do wypłaty więc założenia swoje spełnił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

chyba nie mnie wołać chciałeś, ja znam takie przypadki w PL
  • Odpowiedz