Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@4kroki: wyjmij kija z dupy i idź bawić się nakręcanym samochodzikiem xD grafika przedstawia typowe zabawki dla dzieci a ty wyskakujesz z polackim myśleniem kek
  • Odpowiedz
typowe zabawki dla dzieci


@Bodzias1844: kolejny janusz z przerażającą polską, mentalnością... Zajmij się sobą, a nie zainteresowaniami innych. Są tysiące ludzi zarabiających poważne pieniądze na profesjonalnym lataniu dronem, czy przy tworzeniu gier.

idź bawić się nakręcanym samochodzikiem xD


Będę się bawił czym chcę, nawet lalkami i jeden wielki #!$%@? ci do tego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@4kroki: nie przeczę ale nie o to chodzi. Nakręcanym samochodzik kojarzy się z dzieckiem i co byś nie mówił tego nie zmienisz. Grafik #!$%@? lipę a wy na siłę próbujecie go bronić xD
  • Odpowiedz
Nakręcanym samochodzik kojarzy się z dzieckiem i co byś nie mówił tego nie zmienisz.


@Bodzias1844: oho, przytoczyłem argumenty, to już retoryka się zmienia. Już nie wszystkie z nich to ZABAWECZKI, tylko sam sam nakręcany samochodzik? XD
Idź ty w #!$%@? z takim #!$%@? się na siłę.
  • Odpowiedz
@sorek: No ale z drugiej strony co miał tam na ten maleńki obrazek upchnąć tak aby się kojarzyło z mężczyznami, nie było obraźliwe i było widoczne na takim maleństwie?

Jak wstawili typowe gadżety/zainteresowania/hobby/przyjemności to płacz że "jak dla dzieci".
Jakby nie zrobili nic to by niektórzy narzekali, że "o Dniu Mężczyzn nikt nie pamięta".
Jakby wstawili sylwetkę umięśnionego mężczyzny to by narzekano, że "tylko przystojniaki zasługują na życzenia".
Jakby wstawili sylwetkę grubaska to by narzekali że "tak społeczeństwo widzi mężczyzn i jest
  • Odpowiedz
@Scooterek: a co Ty aobie myślisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) wykopek to typowy polak, nigdy mu nie dogodzisz. Mi się tam podoba.. lubię jeździć autem, oglądać mecze, latam swoim dronem, a weekendami lubię z różową pomłócić w UFC na konsoli.
  • Odpowiedz