Wpis z mikrobloga

@Cwelohik: ale prawda taka każda dziewczyna jaka sobie mini majk znajdzie będzie zhejtowana ze leci na fejm/kasę xD No chyba ze znajdzie sobie karlice (w co wątpię bo sam mówił ze mu się takie nie podobają). Trzymać kciuki, że okaże się normalna. Pomimo tego, że nie przepadam za nim to życzę mu żeby nie okazała się taka jak piszecie tutaj na tagu. Wydaje się być szczęśliwy (
  • Odpowiedz
@Cwelohik: kij tam że w sumie friz sam w zasadzie potwierdził że Wera poleciała na sławę jak opowiadal ze gdy mial malo follow to sie z nim nawet nie chciala spotkać i potem magicznie się to zmieniło xd
  • Odpowiedz
@rand0mized:
No nie dziwne, że będąc zwykłym przecietnym karłem był samotny. Chociaż w krakówku codziennie wracał z laseczkami do mieszkania. Lecz to pewnie jedno nocne sytuacje itp.

Wiem, że wygląda to dziwnie bo jaka 19letnia laska planuje związek z karłem. Gdzie z jej wyglądem mogłaby mieć faceta, którego by zazdrościły koleżanki i gdzie mogłaby budować normalną rodzinę. Ale po co ją aż tak przekreślać nawet słowa nie powiedziała. Spływa na
  • Odpowiedz
@mietek123456: meh moj blad - nie codziennie ale z prawie kazdej imprezy wracał z laskami (a imprezował dużo). Widywali go ludzie po klubach w Krakowie przed karierą friza. Nie pozorny ale ma jakiś magnes na laski xD Może to chęć zaliczenia karła w życiu nie wiem hah
  • Odpowiedz
@Cwelohik: @OooO23: @Adams_GA: Przecież skumanie się z tą ekipą daje szanse na kilkaset tysięcy followów/subów, co widać po historii tej hołoty. Wybili się na tym, że są blisko friza. Taka laska, co to niby się w karle zadurzyła pomęczy się z nim przez rok, zbierze popularność i mogą się rozstać, jest już ustawiona, może zarabiać przez reklamowanie kosmetyków i innego szajsu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Cwelohik:

Już się tak nad nim nie rozczulajcie, pewnie se zdaje sprawę, że suki lecą na hajs a ma w------e, bo w sumie jaki ma inny wybor, a i tak ma lepsze życie niż 99%+ karłów na tym świecie i pewnie spora część innych ludzi

A co do "Natalek" to branie ich słów na poważnie w 2021 xD Teraz gada o wielkiej miłości a za chwilę dławi się zaganiaczem Chada
  • Odpowiedz