Wpis z mikrobloga

W sumie to trochę nie kumam skąd ten problem z paszportem szczepień wcześniej jadąc np do Afryki tez jakieś szczepienia były wymagane i nikt nie miał z tym problemów
#koronawirus
  • 6
@laminio: Wiesz jak będzie wymagane żeby wyjechać poza UE to jeszcze ok ale jak będzie wymagane przy każdym przemieszczaniu się, czy żeby brać udział w koncercie to już mniej fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wcześniej jadąc np do Afryki tez jakieś szczepienia były wymagane i nikt nie miał z tym problemów


@laminio: wymagane były tylko do kilku krajów, do których i tak raczej mało kto tak po prostu turystycznie jeździł. To raz. Dwa - wymagane były na poważne choroby więc i tak miały sens.
@laminio: Skąd problem? Ja #!$%@?ę.... Zaszczepię się na Covida choćby dzisiaj. Niestety... Nie jestem znajomym pani Jandy, medykiem, nie pracuję też w samorządzie. Jak się #!$%@? mam zaszczepić? Komercyjnie też się nie da szczepienia zrobić. Te całe paszporty zaczynają wyglądać jakby "znajomi królika" chcieli się dodatkowo dorobić na możliwości wcześniejszego zaszczepienia. Ja bym to zorganizował zupełnie inaczej. Cały świat siedzi w domach od roku tylko dlatego, żeby uratować drobny procent populacji