Wpis z mikrobloga

@aa-aa:
"oczywiście, że nie, dlatego nie wiem skąd w ogóle taki pomysł"
Bo źle zinterpretowałeś moją wypowiedź. Od samego początku twierdziłem że nie i że to jest oczywiste, dlatego napisałem że to "pytanie retoryczne".
  • Odpowiedz
@wypok312: taki misiek w tamtych latach miał jakąś pozycję i pieniądze które mu pewnie do dzisiaj zostały. Ale większośc tych celebrytów jutubowych mafijnych to zwykłe #uje do szczania, którzy wyolbrzymiają to co robili kiedyś i gadają o pieniądzach których nigdy nie widzieili. Kolega był gadem na monte w krk i miał okazję poznać trochę tych celebrytów gangsterskich ale i gwiazdy sportu jak szpilka (też baran i osioł) czy
  • Odpowiedz
@aa-aa:
"no tak, struś pozuje na gościa z charakterem " - Tu implikowałeś że bycie kimś z charakterem to coś imponującego.

Ja napisałem że nawet gdyby był kimś z charakterem, to nadal mi to nie imponuje, cytat:

"Nawet gdyby szczur był z "charakterem" to komu by to imponowało?"
  • Odpowiedz
@wypok312: niczego nie implikowałem, skąd w ogóle taki pomysł? W jego mniemaniu ma to być straszakiem i nigdzie nie zadawałem żadnego pytania retorycznego, musisz poćwiczyć
  • Odpowiedz
@aa-aa:
Z tego wynika że poważasz bycie charakternym:

"no tak, struś pozuje na gościa z charakterem zasłaniając się odsiadką, ale to nieleczący się schizofrenik srający w gacie na pieńku w lesie z pyskiem w worku z nitro, kto go poważnie traktuje"
  • Odpowiedz
@wypok312: oczywiście, że nie, jego pozowanie na człowieka z charakterem wyrobionym w więzieniu w sytuacjach w których normalni ludzie są asertywni według jego ma mieć rolę odstraszającą
często sobie dopowiadasz o co komu chodzi bazując na błędach własnego rozumowania?
  • Odpowiedz
@wypok312: o czym ty mówisz w ogóle? co i w jakiej kontrze, jakiego zachowania? to są jego przekonania, podlegające zresztą dezintegracji, co jest normą w schizofrenii
to chyba przerażające tak ślepo wierzyć własnym założeniom
  • Odpowiedz
@aa-aa:
"no tak, struś pozuje na gościa z charakterem zasłaniając się odsiadką, ale to nieleczący się schizofrenik srający w gacie na pieńku w lesie z pyskiem w worku z nitro, kto go poważnie traktuje"

"no tak, struś pozuje na gościa z charakterem zasłaniając się odsiadką,"
Z kontekstu tego zdania wynika że bycie kimś z charakterem jest
  • Odpowiedz
@wypok312:

Z kontekstu tego sformułowania wynika że bycie kimś z charakterem jest pozytywne.

nie, on tak uważa, dlatego próbuje kimś takim być

Tutaj sugerujesz że major to nie jest osoba z charakterem bo
  • Odpowiedz
@aa-aa:
No to widocznie wzajemnie się nie zrozumieliśmy.

"@wypok312: retoryczne? skąd w ogóle pomysł, że miało by to imponować?"

Skąd pomysł że ja zasugerowałem że miałoby to imponować?
  • Odpowiedz