Wpis z mikrobloga

@JednaZTychPrzekletychBestii: niestety tak jest, gdy podczas rozmowy wymierasz najśmieszniejszą z możliwych odpowiedzi jakie ci przychodzą do głowy i ludzie myślą że jesteś debilem, trochę na własne życzenie bo non stop śmieszkujesz a oni nie widzą tej całej reszty z twojej głowy a sami zazwyczaj mają tylko jeden wariant odpowiedzi w rozmowie, późno to odkryłem
  • Odpowiedz
@egonszef: lifehack: jeśli w tym głupim żarcie użyjesz "mądrego" słowa, bilans wychodzi na plus, bo nie zrozumieją ani żartu ani sensu i nie będą chcieli się zbłaźnić XD
  • Odpowiedz
@JednaZTychPrzekletychBestii: teoretycznie niemozliwe jest poruszanie sie szybciej od swiatla z wielu powodow.
Natomiast poruszajac sie z predkoscia rowna predkosci swiatla nie zyjesz w ciemnosci, dla ciebie nie ma wtedy czasu ani przestrzeni, odleglosci wynosza 0 a cala przeszlosc i przyszlosc nastepuje jednoczesnie, to za sprawa dylatacji czasu.
  • Odpowiedz
@JednaZTychPrzekletychBestii: kwestia ludzi, mam kumpli którzy wszystko łapią w mig ale trze a mieć IQ wyższe i trochę się znać bo jak komuś nowo spotkanemu tak mówisz to mwszystko może pomyslec


@huntforfur: Raczej kwestia tego ze macie wspólne doświadczenia i kod kulturowy, pewnie podobny setting psychiczny. Ja jestem highly functioning autystykiem chyba, napewno gdzieś w spektrum i dopiero po latach nauczyłem się ze moje nagle konstatacje z d--y
  • Odpowiedz