Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 93
Weźcie mnie proszę #!$%@? trzymajcie. Siedzę ze swoim #niebieskipasek i odpalamy gierkę na Xboxie. Gra od początku i to ja miałam w nią grać. Domyślnie było ustawione na polski dubbing. Zmieniłam sobie na oryginalny angielski i polskie napisy.
Kazał mi zmienić, w momencie gdy odmówiłam #!$%@?ł się, doszło do wymiany zdań i ogólnie zabrał mi pada xD

To chyba znakk że trzeba #!$%@? uciekać.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #konsole #xbox
  • 49
@AwfulThings: teoretycznie był dzień kobiet więc powinien ustąpić w tym postanowieniu. Z resztą dla mnie to jakiś wielki problem nie jest kto jak chcę grać. Może nawet nogami pada obsługiwać. Ja sobie i tak po czasie zmienię na swoje ustawienia i już. Albo zacznę inną grę - nie brakuje ich ostatnio w game passie. Niektóre gry mocno psuje nieodpowiedni dubbing. W takim Kingdom come chyba wolałbym czeski by bardziej się wczuć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Uaephean: a no nie jest. Tak jak pisałam wcześniej, nie spotykam się z nim długo. Mimo jego dobrych cech i rozpieszczania mnie jego akcje tego typu wszystko to psują. Nie mogę sobie zmarnować życia z takim człowiekiem ()
A dobry dzień powinien mieć codziennie bo zawsze dawałam od siebie całe serduszko ()
@AwfulThings: takie dobre cechy i rozpieszczanie szybko mijają. Wtedy wychodzi dopiero na jaw co owy partner/ka ma do zaoferowania. Dlatego ja tam nigdy nikogo nie rozpieszczałem bo i tak wiedziałem, że po czasie mi się znudzi. Po co się pokazywać z tej lepszej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Uaephean: wiesz nawet nie chodiz mi o takie typowe rozpieszczanie, a po prostu drobnostki, które mi okazywał przez ten okres czasu co się spotykamy, ale co z tego skoro nawet te drobnostki które były kochane nie potrafiły przyćmić jego prawdziwego charakteru. Ale nie ma co się żalić tylko wziąć się w garść i uciekać od takich toksycznych ludzi, żeby nie psuć sobie reszty życia ( ͡° ͜ʖ ͡°
@AwfulThings: toksycznych ludzi dopiero spotkasz na swojej ścieżce kiedyś prędzej czy później. Oby później. Poznałem wielu ludzi z różnych zakątków Europy i akurat w tej kwestii od problemu toksyczności się nie ucieknie. Mimo wszystko polecam być bardziej samolubnym - przynajmniej nie ma co po kimś cudów oczekiwać skoro samemu człowiek czuje się dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)