Wpis z mikrobloga

okkk czas na recenzję najlepszego żelu pod prysznic jaki istnieje\*
arganowomiodowy już kiedyś opisywałm szerzej i podtrzymuję moje zdanie że jest on cudowny
ostatnio miałm też okazję korzystać z migdałowokokosowego i omg jest on co najmniej równie zajebisty
tzn na samym początku wydawał mi się trochę dziwny bo byłem przyzwyczajony do arganowego i ten wydawał mi się taki jakoś no nwm niby fajny ale dziwny
ale potem pokochałm go totalnie
tak samo zresztą było z arganowym kiedyś xd
teraz jak wróciłm do arganowego to tęsknię za migdałowym tbh dx ;/
na mniejszym uważny czytelnik dostrzeże shower douche gel a na większym bodywash douche soin
no i chyba faktycznie pomimo praktycznie identycznego składu chyba trochę się różnią konsystencją
w sensie mam wrażenie że tym mniejszym trochę łatwiej się umyć tzn potrzeba mniejszej ilości żeby się namydlić na danym obszarze
ale nwm morze mi się tylko wydaje
no w każdym razie oba są absolutnie  p r z e c u d o w n e
pięknie pachą
mają piękny skład\*\*
wydajność gituwa pienią się ładnie i bez problemu można się umyć
skóra jest fajna gładziutka moja potem
no i fajne opakowania takie wyróżniające się dosyć (chociaż plastik ;/ no ale nwm czy istnieją wgl jakieś nieplastikowe)
cena też całkiem ok biorąc pod uwagę zalety wszystkie powyższe a patrząc ogólnie na stosunek cena/jakość większego opakowania to nawet baaardzo ok\*\*\*
no to chyba tyle
elo eloszka

\*a przynajmniej spośród tych które dane mi było poznać
\*\*ale jednocześnie dobrze bezproblemowo myją bo miałm też okazję używać żelu vianek który jest droższy niemało i teoretycznie ma jeszcze delikatniejszy skład ale no nim się ciężko było umyć w sensie #!$%@? się mydlił strasznie i zostawiał powłokę jakąś taką dziwną ciężką do zmycia możliwe że to po prostu te oleje w nim zawarte no ale nwm ja wolę po spłukaniu mieć neutralną gładziutką skórę
\*\*\*w sensie mam na myśli że większy za około 15cbl czy 18cbl jak to było w kerfurze dopóki był tam dostępny ;/ a nie po 20-kilka jak w niektórych miejscach chcą lol

#kosmetyki #higiena #bloglajfstajlowychodtoka #chodtokpoleca #mirabelkipolecajo #chodtokowafokaaprobaty #gownowpis
Chodtok - okkk czas na recenzję najlepszego żelu pod prysznic jaki istnieje\*
argano...

źródło: comment_1615219752bYVEWNnwjBEFzgutNN9gGs.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chodtok: a gdzie go kupujesz? ja taką miłością darzę czekoladowy żel pod prysznic z kafe krasoty, ale jest średnio dostępny i szukam czegoś na wszelki wypadek :D
  • Odpowiedz
czekoladowy żel pod prysznic z kafe krasoty


ej fajnie to wygląda w sensie skład ma oki bardzo i kocham zapach czekolady
bo ciągle myć się tym samym też trochę nudno xd
chciałm zapytać czy da się to gdzieś dostać stacjonarnie ale jak piszesz że słabo dostępny to podejrzewam że nie ;/

@r__k:
  • Odpowiedz
@Chodtok: w ruskich sklepach czasem jest i w takich z naturalnymi kosmetykami :D ja mam jeden sklep we Wrocławiu, gdzie kupuję, ale głównie zamawiam...
Pachnie jak czekolada, serio :D
  • Odpowiedz