Wpis z mikrobloga

@Goronco: Trzeba uciekać ziomeczku. Też mi się kiedyś trafiła taka toksyczna partnerka i naprawdę nie warto sobie psuć nerwów, choćby była 10/10, bo to nie rekompensuje w żadnym stopniu choroby pod kopułą.

Ta o której mówię była tak chora, że jak udostępniłem gdzieś jakiś utwór, który mi się spodobał - analizowała tekst pod swoim kątem. Potrafiła z translatorem ogarniać jakiś hardcore rodem z Łotwy (bo mi gdzieś wpadło w ucho, ale
  • Odpowiedz
@Goronco: a nie możesz tego napisać tej typiarze z którą pisałeś, po co każesz się leczyć wszystkim różowym, które są zdrowe? Czy wykopiarze mają już tak nasrane w bani, że myślą, że wszystkie baby mają jeden wspólny mózg i jak jedna coś #!$%@? to można ukarać drugą bo poczują to wszystkie? Co jest #!$%@? naginanie biologii czy jak?
  • Odpowiedz
No jasne xD nie wstydzicie się tym waszym wąskim poglądem na świat? Każdy kto jest na rynku matrymonialnym i szuka partnerki wie, że tego typu sytuacje to norma


@Goronco: i dlatego wrzucasz wszystkie do jednego wora? Nawet te które twierdzą, że są inne? A ty jakbyś się czuł gdyby cie wrzucili do jednego worka z przegrywami, incelami, gwałcicielami, damskimi bokserami, bo "wszyscy są tacy sami"?
  • Odpowiedz