Wpis z mikrobloga

@scotieb: no serio. Poczytałam twoje wpisy i komentarze i okazuje się, że jesteś specjalistą od kobiet, wiesz co myślą, jak sie zachowują, co nimi kieruje, nie mając w ogole doswiadczenia z kobietami. Gdzie taką wiedze się zdobywa? Z tagu przegryw?
Wczoraj jak z toba gadałam, to probowalam cie zrozumiec. Teraz widzę, ze sam jestes winny temu, że jeszcze nie byłeś w związku. Zadna kobieta nie będzie zainteresowana przebywaniem z kimś tak
@scotieb: chłopie, 90% twoich wpisów to obrażanie drugiego człowieka. Nie uważasz, że to troche hipokryzja, pisac teraz "wyszlo szydlo z worka, pokazalas jakie sa kobiety". Idąc ta logiką ty swoimi wpisami udowadniasz, dlaczego przegrywy nie są w związkach. Refleksje zostawiam tobie.

Czy trener pilkarski musi grać jak Ronaldo by być najlepszy na świecie?

.

Nie. Porownujesz dwie inne rzeczy. Czytanie w myślach słabo ci wychodzi, wiec przestan uwazac sie za eksperta
@scotieb: > Tradycyjne moja wina...jak już pisałem nie zawsze interesowałem się psychologią i do końca liceum byłem normalnym szarym człowiekiem.
Wtedy też żadna kobieta mną się nie interesowały. Wolały łasic się do "Oscara" >.

Moze zamiast szukac winy w innych, poszukaj jej w sobie? Najprosciej jest uznac, ze to inni są zli, a ja jestem ten dobry, tylko niedoceniony. Tak przesiąkles nienawiscia do kobiet, ze nie dziwie sie, ze nie mozesz
@scotieb: alez pierdzielisz. XD to szukaj takiej z brzydka twarza i tez nieuleczalna luszczyca.
partnerzy zwykle sa na podobnym poziomie atrakcyjnosci ( ͡º ͜ʖ͡º)

To nie wina kobiet ze tkai sie urodziles. Kazdy szuka najlepszego dla siebie partnera...

rozumiem twoj bol ale pretensji nie mozesz miec do kobiet ;) faceci tez chca miec ladna laske. Nie widze tutaj roznicy. Jesli ty mialbys do wyboru kobiete ladna
@scotieb: dlaczego obrazam? To są fakty podane na chłodno ;)

Poza tym zobacz, pod jakim twoim wpisem rozmawiamy. I odpowiedz sobie na pytanie, twoj wpis moze byc dla mnie obrazliwy, czy nie?
@scotieb: bo laski nie maja cisnienia na seks ;p z tego to wynika.

Wy faceci chcecie miec laske do seksu głównie -> tak zauwazylam. Wchodzac w zwiazek liczycie po prostu na to ze bedzie ten regularny seks.
Laski z reguly nie maja nawet orgazmow (80% kobiet nie ma) dlatego im po prostu nie zalezy na tym zeby byc "z kimkolwiek" byle tylko zaruchac- > w przeciwienstwie do was

z tego tez
@scotieb: popłynąleś. Oczywiscie, ze są ludzie, ktorzy wchodza w zwiazki tylko dla korzysci (materialnych, spolecznych itp), ale to nie znaczy, ze KAZDY związek na tym się opiera. Wydaje mi się, że te pary o ktorych myslisz to zdecydowana mniejszosc.
Jestes juz tak uprzedzony, że nic do ciebie nie trafia. Wszyscy są zli, tylko nie ty
@Olivederia: mi się też wydaje, że przegrywy 1/10 z wyglądu i 0/10 z charakteru celują w dziewczyny bardzo oblegane i mega atrakcyjne. Nie są zainteresowani kimś ze "swojej ligi". Pózniej musza te frustracje przelac na tagu i sie poklepac po pleckach, jakie to p0lki są #!$%@?.

Zarzucają kobietom patrzenie na wygląd, ale sami, gdyby mieli do wyboru dwie indetyczne pod wzgledem charakteru dziewczyny, ale jedna 1/10, a druga 10/10, to wybrali
@scotieb: to nie tak :p Nie rozumiecie jednej kwestii -> kobiety z reguly nie maja orgazmow. XD laska jak idzie do lozka z alvaro to liczy na zwiazek a nie tylko na seks ;p to ze on pozniej to wykorzysta to juz problem tej laski.

podchodzicie do kobiet za bardzo wedlug waszego punktu widzenia. My laski mamy nieco inne spojrzenie na seksualnosc niz wy. Oczywiscie sa kobiety co lubia ten sport
@scotieb: chyba już mi sie nie chce z tobą dyskutowac. Nie przez brak argumentow, ale nie czuje juz sensu. Siedz w tym sosie, ktory sobie zgotowales, kiś się jeszcze bardziej, najadaj nienawiscią i zyj, jak tak ci dobrze. To ty marnujesz najlepsze lata swojego zycia na plucie jadem. Skoro ci tak dobrze, to co mi do tego? Powodzenia
@scotieb: Nigdy nie spotkalam sie z facetem ktory mnie nie kreci i ktory mi sie nie podoba. Jesli ide z facetem to lozka to licze na zwiazek. Nie chodze do lozka dla sportu i nie spotykam sie z gosciem tylko po to zeby sie z nim przespac.

Zdarzylo sie pojsc do lozka na 3-4 spotkaniu ale to tylko dlatego ze po prostu chcialam z nim byc. Do dzisiaj jestesmy parą.
Mysle