Wpis z mikrobloga

#csgo Witam, mam problem z potwierdzeniem oferty na aplikacji mobilnej steam. kiedy wysyłam oferty bądź dostaję to w momencie kiedy włączę steama na telefonie automatycznie anuluje mi ofertę a kiedy oferta się pojawi to nie mogę zaakceptować oferty bo od razu wyskakuje błąd i anuluje ofertę. W sprawie problemu pisałem do pomocy technicznej steam ale wszystkie zgłoszenia są anulowane i usuwane przez zespół techniczny. Problem ten mam już od ponad miesiąca. Odinstalowałem i zainstalowałem aplikację na nowo na telefonie to jedyne co mi dało to bana na 7 dni. Skiny nie posiadają banów ani ja nie mam trade bana. proszę o pomoc.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MtEverest: tak jestem pewien. Sytuacja wygląda tak że kupowałem skiny droższe i podczas potwierdzenia wyskakiwał błąd ale skin do mnie trafiał, ale w tej chwili kiedy ja chcę wysłać ofertę z np skinem za 60 zł to wyskakuje błąd i anuluje. Skiny za np 10 zł idą bez problemu ale droższe już nie. Sprawdziłem czy na cs.money mogę zamienić te skiny za jeden droższy i albo nie dostaję potwierdzenia albo
  • Odpowiedz
@tokipilo: To jest błąd w aplikacji czy po prostu xd.money odrazu odrzuca ten trade? Jak z normalnym użytkownikiem się wymieniasz to działa?

Jak to nie jest problem po stronie strony to uderzyłbym na reddita, tam masz większe szanse że ktoś ci pomoże :P
  • Odpowiedz
@MtEverest: błąd aplikacji, kody guard i wszystko inne normalnie działa cs.money wysyła normalnie oferty ale w momencie kiedy wejdę na aplikację mobilną żeby potwierdzić, oferta zostaje odrzucona. Tak samo to wygląda przy wymianie. Kiedy stworzę ofertę i ją wyślę musze zaakceptować na aplikacji i w momencie kiedy wejdę żeby potwierdzić wyskakuje błąd i anuluje wysyłanie
  • Odpowiedz
pisałem również po wielu grupach czy to na fb czy na steamie ale nikt nie jest w stanie wymyślić czegoś czego już nie zrobiłem
  • Odpowiedz