Wpis z mikrobloga

Z kolei najmłodszy wcześniak, którego udało się uratować, przyszedł na świat w Seulu w 21. tygodniu ciąży


@Ordo_Publius: Exclusive: Most premature baby ever to survive born at 22 weeks
A baby born more than four months before her due date has been revealed as the youngest premature baby ever to survive. The girl is now a healthy 5-year-old

Read more: https://www.newscientist.com/article/mg23631575-800-most-premature-baby-to-ever-survive-revealed-in-south-korea/#ixzz6oSAJdgil

ZDROWĄ PIĘCOLATKĄ XD
@Ordo_Publius:

Obchodzi mnie ono tak samo,
@SmutnyBlack1235325235:

Dr Ahmad podkreśla, że to jedyny znany przypadek tak wczesnego porodu i konieczne jest znalezienie i zbadanie podobnych.


- Nie możemy pozwolić sobie na wyciąganie wniosków na podstawie tego jednego przypadku. Bardzo możliwe, że było więcej podobnych porodów, ale nie słyszeliśmy o nich, bo wcześniakom nie udało się przeżyć. Niewykluczone też, że to wyjątek i nie powinniśmy spodziewać się, że dzieciom urodzonym tak wcześnie uda się przeżyć - dodaje lekarz.
ne jest znalezienie i zbadanie podobnych.

- Nie możemy pozwolić sobie na wyciąganie wniosków na podstawie tego jednego przypadku. Bardzo możliwe, że było więcej podobnych porodów, ale nie słyszeliśmy o nich, bo wcześniakom nie udało się przeżyć. N


@Ordo_Publius:

Jeżeli wydarzył się jeden przypadek, może wydarzyć się też inny, to logiczne, technologia idzie do przodu i jest coraz większa szansa, że 5 miesięczne dzieci będą ratowane
@SmutnyBlack1235325235:

Kolejny kurła XD.

W na pewno jesteście krytykami nazizmu?


No zgadnij co groziło za aborcję na terenie Rzeszy...

5 miesięcznego wcześniaka w inkubatorze będzie morderstwem


5x4 = 20 no to trochę cię zmartwię ale wcześniactwo zaczyna się od 22 XD

jak widać popiera dostęp do aborcji do 9 miesiąca, innymi słowy, z


Wow. Nie wiedziałem że neuropa to umysł zbiorowy. Ja tu widzę jedną wypowiedź i jakiś nagłówek z doopy.