Wpis z mikrobloga

@PiccoloColo: Srasizm, większość osób nie lubi butnych, nadmiernie pewnych siebie, pajacujących i obrażających rywali zawodników. Każdą z tych cech można przypisać Izzy'emu to, że jest też inteligentnym i potrafiącym się zachować gościem i jak widać potrafi przyjąć porażkę z klasą nie zmieni tego, że przez swoje wcześniejsze zachowanie przysporzył sobie grono antyfanów. A co do rasizmu polecam prześledzić kilka jego wypowiedzi :)
@PiccoloColo: Niepotrzebne insynuacje z Twojej strony, a z tym doszukiwaniem się rasizmu to będzie jak w tej bajce o chłopcu, który wołał Wilk :P Strasznie rozwodnione jest samo pojęcie rasizmu, to ze chcąc kogoś obrazić odnosisz się do jego aparycji to zrozumiała rzecz. W większości te dosrywy w stronę Izzy'ego nie mają bardziej negatywnego nacechowania od podobnych komentarzy w strone grubasów czy rudych.
  • 6
@ORP_Bolek Nie sądzę bym doszukiwał się rasizmu. Rasizm może być szerokim pojęciem. To, że kogoś brzydzi osoba o np innym kolorze skóry i pluje się na taką osobę, to ewidentny przykład rasizmu. Ale sranie porównaniami do dindumufinów, porównywanie zawodników do jakichś skrajnych przypadków znanych z blm itp to t też przejaw rasizmu. Oczywiście dyskryminacja to nie tylko problem koloru skóry. Dzisiaj na szczęście reakcja na takie posty była dużo większa niż same
Adesanya to spoko gość. Nie rozumiem tego wylewu rasistowskich memów na tagu.


@kojiii:

Tego nie da się racjonalnie wyjaśnić, po prostu rasizm. Dobrze, że na tagu są jeszcze niewyprane głowy, bo przynajmniej jest się z kim dzielić wrażeniami.


@PiccoloColo:

Wręcz przeciwnie. Dobrze że go cisną. W pełni na to zasługuje.
Niech przestanie w końcu zabijać palestyńskie dzieci
@PiccoloColo: nie rasizm tylko naginasz rzeczywistość aby pomoc "swojemu". Czy to Błachowicz czy Twój brat jest w opałach, działasz instynktownie przeciwko wrogowi Twoich bliskich. I czy trash talk czy dowalanie się np do koloru skóry to nie rasizm w takim wypadku. To troszkę jakby miał 3 cm niżej i od kurdupli go wyzywał albo np koleś lubił zabalować i od alkoholików... Tak się walczy za naszych albo przeciwko wrogom :D Po
dowalanie się np do koloru skóry to nie rasizm w takim wypadku


@dmasterpl: o cie pieron xD

To troszkę jakby miał 3 cm niżej i od kurdupli go wyzywał albo np koleś lubił zabalować i od alkoholików


Chyba przegapiłem tę lekcję historii na której opowiadali o kurduplach będących w niewoli przez lata. Jak mówili o wrzucaniu ludzi 165cm na tyły autobusów to pewnie zaspałem.

@PiccoloColo @Oryginalny_nikt: Panowie, nie warto. Ja
  • 5
@dmasterpl Sorry, ale trashtalk to nie sianie nienawiści na wykopie podczas walki. W ogóle co to za argument, że KIBICOWANIE Polakowi w sporcie, to jak kibicowanie jakiejś armii(tak to zrozumiałem) mając na ustach hasła Bóg, honor, ojczyzna?

Naprawdę nie chcę już scrollować tagu, ale mam za to screen z głównej, gdziekolwiek komentarz był ochoczo plusowany. Pewnie byłoby dużo więcej plusików, gdyby nie moderacja.

@realbs
@Oryginalny_nikt
PiccoloColo - @dmasterpl Sorry, ale trashtalk to nie sianie nienawiści na wykopie pod...

źródło: comment_1615118793uStpUeDFYAoEcKzKrvuuOL.jpg

Pobierz
@PiccoloColo: text ze jest rasista jest szczery ale to jedyny plus tego textu. Odnosze się nie do takich stwierdzeń. Jestem blizej tego ze mnóstwo sie mówi źle o przeciwnikach i nie jest to szczere. Jest kibicowania pozytywne i negatywne. Jedni wspieraja Ciebie inni wrzucają przeciwnikowi. Uwazam ze większość postów to kibicowanie jedno czy drugie.
@dmasterpl: Chciałbym się mylić, ale rzeczywistość jest zwykle zupełnie inna. Rzucanie bananami lub imitowanie dźwięków małpy w kierunku czarnoskórego piłkarza też jest tylko negatywnym kibicowaniem? Tylko w takim przypadku taki "kibic" zwykle świeci swoją mordą przed kamerami, a anonki sam wiesz.

P.S. IMO szczerość tego tekstu top raczej negatyw.
@kojiii: wlasnie przejrzalem ostatnie 5 godzin na tagu i nie widzialem ani jednego rasistowskiego obrazka, o czym Ty piszesz? przejrzalem po lebkach co prawda, szukajac jakiegokolwiek obrazka/mema nie widzialem
@PiccoloColo: Przed walką Israel wydawał mi się strasznym bucem i pajacem, który ma #!$%@? ego pod sufit i myśli, że wszystko mu wolno bo przecież jest mistrzem i wygra z każdym. Teraz obejrzałem jego wywiady po walce i autentycznie gościa polubiłem. Widać, że to tylko poza jaką przyjmuje przed walką. Tak naprawdę jest łebskim, pozytywnym i sympatycznym gościem. Na bank będę mu kibicować na kolejnej gali. (òóˇ
  • 1
@Make_Rhodesia_Great_Again Jak pisałem w innym wpisie. Israel kozaczy bo jest kozakiem, co nie oznacza, że wywyższa się ponad innych lub gardzi innymi. To zbójeckie prawo każdego kozaka, który nie rzuca słów na wiatr. Zdarzają mu się chamskie odpały, ale to głównie w ramach rewanżu lub zwykły trashtalk.
Sam się zdziwiłem jak spokojnie i z godnością przyjął PIERWSZĄ porażkę w federacji. Pokazał tym kolejną twarz mistrza.