Wpis z mikrobloga

Urodzony za późno żeby zdechnąć na wojnie


@xVolR: no faktycznie dramat

btw skoro tak bardzo ci żal że nie zdechłeś na wojnie to co dokładnie stoi na przeszkodzie żebyś dołączył do ochotniczej armii co powinno dać ci los znacznie lepszy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@engineer: O, najlepsze podsumowanie większości tych płaczków, co to narzekają, że dostają gównowypłatę, w robocie "przełóż wihajster z taśmy na taśmę"
  • Odpowiedz
@xVolR: no niestety mordo, jak nie urodziles sie w bogatej rodzinie z kontaktami, albo nie jestes wyjatkowo inteligentny (w sensie cos w stylu Muska, jeden na bilion) to masz #!$%@?. I mozesz c0powac jakos szukajac lepszej pracy, ale zawsze bedziesz zalezny od Janusza :(
  • Odpowiedz
Wystarczy się zgłosić się do MOPSu i oni już nie dadzą ci zdechnąć z głodu


@nosze_ortalion: chyba cię #!$%@?ło jeśli myślisz, że zdrowemu bezdzietnemu chłopu tam dadzą cokolwiek. Teraz już wiem skąd się biorą u prawaków te projekcje o lewakach siedzących na zasiłkach - z niewiedzy. Nikt w tym kraju nie dostaje żadnego zasiłku ot tak sobie.
  • Odpowiedz
ale w Polsce kontynentalnej? Serio?


@Chekatomba: Tak, serio. Ja np pracuję w małym sklepie, który nie ma dużych obrotów, a trzeba z nich jeszcze opłacić lokal, podatki, remonty, no i mnie. I póki co pracuję za 2060 zł :) Inna sprawa, że w pracy przez wiekszość dnia siedzę w necie i czytam wysrywy wykopków albo sam je produkuję, więc można uznac, że dostaję wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania xD
  • Odpowiedz
@xVolR: Nie kumam. Nie mam wśród znajomych choćby jednaj osoby zarabiającej taka kase. Nawet największe przegrywy maja chociaż 3k ja rozumiem ze może na wsi na podlasiu czy drwal alkoholik w Bieszczadach, ale w Polsce kontynentalnej? Serio?


@Chekatomba: ohui wielka Bolzga kontynentalna xD a wszyscy moi znajomi zarabiają 15k, nie wiem kto pracuje za mniej.

Rozumiesz już bezsens swojej wypowiedzi?
  • Odpowiedz