Wpis z mikrobloga

@octave25 Ale co to za odkrywanie. Ani paciorka od Indian, ani przypraw z kolonialnych Indii, ani kangurka zobaczyć po raz pierwszy, ani drogi morskiej do Chin nie odkryć.
  • Odpowiedz
@fan_comy: Panie nie wiem co kryją głębiny. Możesz odnaleźć cywilizację żyjąca gdzieś w głębinach, odkryć nowe gatunki. A na lądzie jeszcze nikt żywy nie wrócił z zakazanej wyspy Sentinel Północny, jakby co. :) masz szanse pojechać i zdobyć :)
  • Odpowiedz
@xVolR: pakój się i jedź do Donbasu albo do Syrii. Gówno zarobisz bo bez szkolenia wojskowego i doświadczenia w walce nikt Ci dużo nie zapłaci ale będziesz miał okazję umrzeć jak chciałeś.
  • Odpowiedz
@xVolR: Nie kumam. Nie mam wśród znajomych choćby jednaj osoby zarabiającej taka kase. Nawet największe przegrywy maja chociaż 3k ja rozumiem ze może na wsi na podlasiu czy drwal alkoholik w Bieszczadach, ale w Polsce kontynentalnej? Serio?
  • Odpowiedz
Nie kumam. Nie mam wśród znajomych choćby jednaj osoby zarabiającej taka kase. Nawet największe przegrywy maja chociaż 3k ja rozumiem ze może na wsi na podlasiu czy drwal alkoholik w Bieszczadach, ale w Polsce kontynentalnej? Serio?


@Chekatomba: a ja wśród znajomych nie mam żadnego Chińczyka. Czy to znaczy, że nie istnieją? Istnieją i jeszcze stanowią większość na świecie.
  • Odpowiedz