Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam mirki i mirabele, otóż męczy mnie od jakiegoś czasu pewna kwestia. Jak to jest z kursami KPKR? Spełniam wszelkie wymogi, posiadam także dodatkowe kursy, kierunek studiów magisterskich pożądany przez MON, przeszkolenie wojskowe ale od kilkudziesięciu miesięcy nic. Miejsca są, kursy odbywają się, a telefon nadal milczy. Nie mam pojęcia jak długo jest ważny wniosek, składam kwit zawsze jak tylko pojawi się na stronie WKU lista z terminami. Nigdy pani z WKU nie wręczyła mi pokwitowania złożenia dokumentów, ani nie wysłali mi żadnego listu (coś w stylu, że wniosek został złożony i np. z powodu niezakwalifikowania się WSzW nie przyznaje miejsca blabla...). Zastanawiam się skąd ta ściana i problem z "wbiciem się" na kurs. Aż tyle garbów jest w kolejce? Jak to było z wami? Czy ktoś dostał się jako tzw. osoba z ulicy? Doszły mnie słuchy żeby nigdy nie wierzyć co mówią i piszą w WKU. #wku #wojsko

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6043ec1bd2f37c000a2c0c92
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4
@killzone: Nie siej zamętu. Jemu nie chodzi o miejsce w zawodowej, tylko chce zrobić kurs w rezerwie. @AnonimoweMirkoWyznania: Ja też niejednokrotnie składałem taki wniosek, raz się zdarzyło że oddzwonili żeby powiedzieć, że nie ma miejsc. Jak dla mnie to jest obsadzone swojakami i nikt z ulicy się na to nie dostanie. Po prostu.
@AnonimoweMirkoWyznania @Utero

Nie siej zamętu. Jemu nie chodzi o miejsce w zawodowej, tylko chce zrobić kurs w rezerwie.


@Utero: lol. Zamęt to masz w głowie. Nie kumasz jak coś działa to się nie wypowiadaj. Te kursy są właśnie po to żeby upychać plecaki po JW oraz są podstawowym sposobem naboru oficerów do WOT. Nie wiem czy grasz głupka że o tym nie wiesz, czy tak poprostu gadasz od rzeczy.