Wpis z mikrobloga

Mnie pękła a wam popękali dupy od bomby meksykańskiej? Możecie upalnianie mówić to zrób pan lepszą wycieczkę, to prawda, ale nazywac zwykly wyjazd bomba, to swietna okazja, zeby sie z niego wciaz smieli. Moze dla jego to bomba, ale dla widzów co jest ciekawego w tych wyprawach niech mi ktos powie jutro se przeczytam, bo ide pic i milego wieczoru wszystkim. Mam wrażenie, ze nawet jakby pojechał do Meksyku piramidy pokazać, to by pokazal mowiac fajne tylko troche stare i komary gryzą a po powrocie zrobilby test meksykanskich pierdół, ktore kupil.
#kononowicz #mexicano
  • 12
@Meczuluteru Bo taki jest Mexicana content. To nie jest żaden podróżnik, kucharz, historyk czy ktoś tam inny typu wieloletniego pasjonata lub profesjonalisty. To nic innego jak vlog gościa, który wyszedł na prostą z czarnej dziury alkoholizmu i stopniowo stawia kroki. No a taka wycieczka to tak naprawdę kolejne dokonanie na plus, do przodu.
@Meczuluteru: Ale to by były pierdoły które nie są akurat utożsamiane z Meksykiem.
Idiota robił test tego co jest wszędzie zamiast kupić coś typowo szwedzkiego, jakieś takie zwyczajne szwedzkie przysmaki które są "utożsamiane" ze Szwecją.
A te AnalneDilda i reszta jara się byle gównem bo widocznie dla nich taka wyprawa to jak dla nas "antybobolaków" lot na księżyc. Bo o ile na księżyc nie polecimy, to do Gdańska pojedziemy, do Szwecji
@salamsalejman: No to może powinien mowić dla mnie to bomba a nie, ze kogoś to położy na łopatki ze zdziwienia. No chyba, ze żyje ciagle w swiadomosci, ze firmowe ciuchy, wyjazd za granice itd. to cos szczególnego. Teraz w firmowych ciuchach bezdomni chodzą a i czasem wyjeżdżają za granice, bo tam im sie lepiej żebrze.