Wpis z mikrobloga

Apple jednak jest do bani. Różowa zgubiła dziś rano telefon, No wiec od razu blokada przez stronę i tryb utracony. Kupiłem nowa kartę sim chciałem jej skonfigurować starego se na chwile ale dupa. Trzeba zweryfikować konto iCloud, chce kod SMS, oczywiście karta w zgubionym tel. Weryfikacja mail, wpisuje kod, potem dane karty użyte w iCloud, dupa błąd sieci i uwierzytelnienia. Zajebiście #apple #ios #iphone
  • 13
@golagolagola: Jak zgubiła to poczekaj , może ktoś znajdzie i zadzwoni, no chyba że nie ma ustawionych żadnych kontaktów w karcie medycznej. No to lipa.

Generalnie iPhone na którym był skonfigurowany iCloud jest kompletnie bezużyteczny dla kogoś kto go znajdzie.
@rybak17: jaki ty jesteś głupi, pisałem o tym, że chyba nie wszystko działa ok skoro pokazuje się błąd serwera chcąc zalogować się na innym telefonie do iCloud. W tej kwestii jest to do bani, bo skoro system oferuje taka możliwość to powinna ona działać. Czego nie rozumiesz?
@golagolagola: nie rozumiem jak można być tak głupim i sobie nie zabezpieczyć numeru przed kradzieżą/zgubieniem. Dobrze że tym razem telefon się znalazł.

Co do b0olaka to widać nasz kwiat emigracji. Mam nadzieje że czujesz się dowartościowany przez #!$%@? na taśmie albo czyszczenie kibli. Oby wam się łóżko piętrowe nie załamało bo znowu kilkanaście osób trafi do szpitala ( ͡° ͜ʖ ͡°)