Wpis z mikrobloga

No i sieknąłem platynę nr 59, tym razem padło na Unravel :)
Idę w ogóle na jakiś rekord, przez 10 lat zdobywałem po 4-7 platyn rocznie, a w tym roku mam już 2 i w ciągu tygodnia wleci kolejna z Doom Eternal :D mam wrażenie, że to albo przez swój kanał na YouTube albo przez dołączenie do grupki łowców trofeów na fejsie, jakoś mnie ta społeczność trophy hunterów napędziła :P

No i nagrałem też filmik o Unravel, jakby ktoś chciał posłuchać ;)
https://youtu.be/nNFd0T-ZbWw

#gry #ps4 #unravel #polskiyoutube #youtube #tworczoscwlasna
gry-sa-sztuka - No i sieknąłem platynę nr 59, tym razem padło na Unravel :)
Idę w og...

źródło: comment_1615034097ad7iJfKYFIvAf30Vy6eE27.jpg

Pobierz
  • 8
@Mega_Smieszek: Dosyć łatwa, trza znaleźć wszystkie znajdźki (każdy poziom ma ich licznik i możne je powtarzać), a na niektórych etapach wykonywać zadania środowiskowe na zasadzie zniszczenia wszystkich pokryw lodowych. Jedyne trudniejsze trofeum, to przejście każdego levelu bez śmierci, a ze 3 poziomy są szczególnie trudne pod tym względem, ale jest to normalnie do zrobienia. Jedynie więcej czasu zajmie niż pozostałe etapy. Mi każdy z takich poziomów zajął ok. 45-60 min, bo
@robvan: hah na kable miałem taką taktykę, że im dalej szedłeś to co 2, 3 lub 4 uderzenia pioruna była trochę dłuższa przerwa, która pozwalała przebiec do następnego miejsca, zanim walnie ponownie, zamiast lecieć na hardkora i próbować skakać podczas uderzeń :P Szpaki to chyba na farcie przeszedłem, bo do dzisiaj nie wiem jakim schematem one atakują xD