Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pablo397: bardziej mi chodzi o sam kształt pośladków :D każda kobieta, którą ja widziałam w grze miała idealne okrągłe pośladki, a jako wielka entuzjastka pośladków XD na wiele z nich zwracałam uwagę. Mimo wszystko grubsze osoby raczej mają bardziej "kwadratowe pośladki", dlatego świat w którym każdy ma okrągłe to mój świat idealny (ʘʘ) dlatego szkoda, że tak nie jest normalnie ()
: A zobacz ile jest ubrań, i każde jest z taką szczegółowością - trzeba przyznać że to najlepszej jakości tekstury w jakiejkolwiek grze.


@cin123654: ubrania NPC na ulicach robią wrażenie, ale w scenkach fabularnych wygląd NPC to niesamowity poziom szczegółów i tekstur o wysokiej rozdzielczości
pablo397 - > : A zobacz ile jest ubrań, i każde jest z taką szczegółowością - trzeba ...
@pablo397: Wygląda to świetnie, ale chyba wolałbym żeby wyglądało dobrze/poprawnie na rzecz optymalizacji, według wymagań udostępnionych przez CDPR mój komp wystarczy do grania w 1080p High, a muszę wybierać pomiędzy graniem w brzydką (no ewentualnie średnio ładną) grę w 60fps albo w piękną grę, ale w 40-50fps i do tego niestabilnych, czasami podczas ostrej walki nawet na niskich potrafi poniżej 60 spaść :/